پارکت لمینت

لمینت کف (Laminate Flooring) که با نام پارکت لمینت در ایران بیشتر شناخته می شود، یکی از شیک ترین کفپوش های ساختمانی است. آذرخش دکور عامل پخش و فروش بیش از ۱۳۰ برند کفپوش لمینت است و بهترین محصولات را به قیمت درب کارخانه در سراسر کشور عرضه می کند.

نمایش 1–16 از 1610 نتیجه

 • مزایای پارکت لمینت چیست ؟
  لمینت laminate که نسل جدید پارکت چوب طبیعی به شمار می رود علاوه بر قیمت مناسب از مزایای فراوانی برخوردار است : - نظافت راحت و کم دردسر - قابلیت شستسو و ضد آب بودن - امکان نصب سریع و قابلیت جابه جایی پس از نصب - پشتیبانی از سیستم های گرمایش از کف ساختمان - طرح های بی نظیر و متنوع - کاهش آلودگی های صوتی ( نوعی عایق رطوبت و صدا هستند )
 • مدت اعتبار گارانتی پارکت لمینت ها چقدر است ؟
  تمامی محصولات ایرانی و خارجی حداقل دارای ۱۰ سال گارانتی نصب می باشند. توجه داشته باشید که نصب اصولی و صحیح تاثیر بسیاری در دوام  و ماندگاری دارد.
 • طول عمر و دوام پارکت لمینت ها چقدر است ؟
  دوام و عمر این کفپوش ها مسلما به کیفیت آن بستگی دارد. به طور دقیق باید بگوییم که به کلاس سایش آنها و از همه مهتر نصب اصولی و صحیح وابسته است. اگر لمینتی با کلاس سایش مناسب با تردد محل مورد نظر تهیه کرده و آن را توسط یک تیم با تجربه و متخصص نصب کنید باید حداقل ۱۰ سال عمر مفید داشته باشد.
 • خدمات نصب و اجرای توسط آذرخش دکور در تهران
  نصب یکی از مهم ترین مراحل و تاثیر گذارترین مسئله در طول عمر و دوام پارکت است. آذرخش دکور بدین منظور خدمات نصب و اجرا در تهران و شهرستان ها را همراه با گارانتی انجام می دهد.
 • ثبت سفارش و نحوه خرید پارکت لمینت چگونه است؟
  جهت ثبت سفارش و خرید انواع لمینت های ارزان قیمت تا بهترین برندهای اروپایی می توانید از طریق تماس تلفنی ، ثبت سفارش در سایت و یا به صورت حضوری اقدام نمایید. سفارشات برای تهران و شهرستان ها در سراسر کشور به صورت رایگان ارسال می شود