پارکت لمینت قسطی

فروش پارکت لمینت قسطی : خرید های قسطی یکی از امتیازاتی می باشند که برخی از فروشگاه ها برای مشتریان خود مهیا کرده اند، آذرخش دکور نیز با تلاش بسیار جهت سهولت کار مشتریان خود اقدام به فروش قسطی محصولات خود کرده است. پارکت ها و پارکت لمینت ها، کفپوش هایی هستند که در دکوراسیون داخلی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. پارکت های چوبی دارای قیمت بالاتری نسبت به لمینت ها هستند و تشکیل شده از چوب های طبیعی می باشند و قیمت بالایی نیز دارند به همین دلیل امروزه کمتر مورد توجه قرار می گیرند. اما لمینت ها از یک لایه چوب فشرده شده (HDF) و یک لایه ی سخت (لمینت) برای ایجاد استحکام، تشکیل شده اند که می تواند در برابر فشار و ضربه عملکرد بسیار خوبی را داشته باشد.

برای بررسی و خرید پارکت لمینت از فروشگاه آذرخش دکور می توانید به این بخش مراجعه کنید.

یکی از ویژگی های فروشگاه آذرخش دکور تنوع بالا در محصولات موجود می باشد. در این فروشگاه می توایند محصولات بیش از 50 برند ایرانی و خارجی لمینت را برای خرید پافت کنید و همین تنوع خوب سبب شده تا مشتریان محصولات مورد نیاز خود را به راحتی پیدا کنند. به طور کلی باید بگوییم وجود تنوع بالا در تمامی محصولات این فروشگاه باعث شده تا جوابگوی نیاز هر نوع سلیقه ای باشیم.

پارکت قسطی

فروش پارکت لمینت اقساطی

با توجه به شرایط اقتصادی موجود، این مجموعه تصمیم به فروش محصولات خود به صورت اقساطی گرفته است که برای بسیاری از مشتریان یک فرصت ویژه می باشد. گفتنی است که با تلاش های صورت گرفته توسط مدیریت و کارکنان از این پس میتوانید تمامی محصولات موجود در آذرخش دکور را به صورت اقساطی از این فروشگاه بخرید. همچنین نصب پارکت لمینت برای مشتریان تهرانی به صورت رایگان انجام می گیرد تا با این کار نیز بتوانیم در هزینه های تمام شده ی مشتریان خود صرفه جویی کرده باشیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید اقساطی میتوانید با بخش فروش آذرخش دکور در تماس باشید و یا به صورت حضوری به محل فروشگاه مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.