پارکت لمینت کلاسن

پارکت لمینت کلاسن محصولی از یک شرکت آلمانی می باشد که از برترین تولید کننده های لمینت در دنیا بوده و سهم ۴۰ درصدی از بازار مصرف لیمنت را در حال حاضر به خود اختصاص داده است. همانطور که می دانید کشور آلمان مهد برندهای خاص و مهندسان خبره است و طبیعتا محصولات با رده کیفی بالایی را عرضه می کند. پارکت لمینت Classen نیز از این قاعده مستثنا نبوده و در زمینه ی متریال های ساختمانی از برنده های خوش نام و معتبر است.

ویژگی های پارکت لمینت Classen

از بارز ترین خصوصیات پارکت های کلاسن طرح های گرم ، طبیعی و دل نشین آن است که در نگاه اول هر فردی با هر سلیقه ای مجذوب آن می شود. و این جذابیت تنها به ظاهر محصولات کلاسن تعلق ندارد! تمام طراحان دکوراسیون داخلی و افراد فنی متخصص به نصب پارکت لمینت بر این باور اند که کلاسن در ظاهر و باتن برتری قابل توجهی به سایر برندهای موجود در بازار دارد.

این پارکت ها با استاندارد E1 در اروپا تولید شده اند و کلاس سایش آنها معمولا AC4 و AC5 است. لذا شما می توانید این کفپوش ها را برای مکان های با تردد معمولی منازل مسکونی و تردد بالا استفاده نمایید و هیچ نگرانی در رابطه با رنگ پریدگی و فرسودگی این محصول نداشته باشید.

نمایش 1–16 از 47 نتیجه