پارکت لمینت سرویس بهداشتی

4.9/5 - (8 امتیاز)

یکی از سوالاتی که در ذهن مشتریان کفپوش ها است و اهمیت زیادی در انتخاب آنها دارد میزان مقاومت کفپوش های لمینت در برابر آب است. و این سوال پیش می آید که استفاده از پارکت لمینت در سرویس بهداشتی امکان پذیر می باشد یا خیر ؟ در این مقاله ما می خواهیم به این سوال رایج پاسخ دهیم.

به طور خلاصه باید بگوییم که این قابلیت مربوط به نوع پارکت لمینت شما و کیفیت نصب آن دارد. امروزه بسیاری از لمینت ها قابلیت ضد آب دارند و می توانید آن را در مکان های مرطوب بدون هیچ گونه نگرانی استفاده کنید.

اگر مطالب وبلاگ آذرخش دکور را دنبال کرده باشید احتمالا مقاله ی مقایسه پارکت لمینت با سرامیک و مقایسه با پارکت های چوبی ار مطالعه کرده اید. در غیر اینصورت حتما این دو مقاله را پیش از خرید نهایی و تصمیم گیری به شما پیشنهاد می کنیم.

استفاده از پارکت لمینت در سرویس و حمام

قابلیت استفاده از پارکت لمینت در سرویس بهداشتی و حمام

همانطور که در این عکس تبلیغاتی پارکت لمینت های پرگو مشاهده می کنید، استفاده از پارکت لمینت ها در مکان هایی که احتمال خیس شدن آن می باشد و مرطوب هستند امکان پذیر است. اما باید از ضد آب بودن کفپوش خود اطمینان حاصل کنید برخی از کفپوش های چینی موجود در بازار ممکن است که در برابر آب مقاومت خوبی نداشته باشند پس اهمیت به این مسئله زمان خرید بسیار هائز اهمیت است.

استفاده از پارکت لمینت در سرویس بهداشتی و حمام

نصب و اجرا

مسئله بعدی پس از تهیه ی یک لمینت ضد آب و مرغوب ، زیر سازی ، نصب و اجرای آن است. توجه داشته باشید که نصب پارکت لمینت حتما باید توسط یک فرد با تجربه و متخصص انجام گیرد. در غیر اینصورت احتمال دارد لمینت ها دوام و مقاومت کافی نداشته باشند و حتی از گارانتی شرکت خارج شوند. ضد آب بودن و نفوذ آب به داخل و زیر پارکت لمینت ها نیز ارتباط مستقیمی با نصب دارند و اگر کلیک ها به درستی پارافین نخورده باشند احتمال نفوذ آب به زیر کفپوش وجود دارد.

در صورتی که نیاز به نصب و اجرای توسط یک متخصص با تجربه دارید می توانید خرید خود را از طریق سایت آذرخش دکور انجام داده و از خدمات نصب رایگان پارکت لمینت در تهران بهره مند شوید‌!

نتیجه گیری 

اگر به فکر بازسازی یا طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود هستید و به طرح ها و نقش های طبیعی پارکت لمینت نیز علاقه مند می باشید ، می توانید از این متریال استفاده کنید و استفاده از پارکت لمینت در سرویس بهداشتی ، حمام و مکان های مرطوب امکان پذیر است. اما باید به قابلیت های محصول خریداری شده و نصب اصولی آن توجه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *