کابینت گوشه آشپزخانه

5/5 - (1 امتیاز)

دو هدف اصلی از نصب کابینت های آشپزخانه در طرح های مختلف زیبا تر کردن دکور داخلی هر خانه و البته مدیریت فضا و قرار دادن ظروف و لوازمی است که در آشپزخاه ها قرار می گیرند. بحث زیبایی به کنار اما هنگامی که یک طراح می خواهد کابینت را طراحی کند به نوعی آن را با توجه به ویژگی های آشپزخانه دیزاین میکنند که کاربر بتواند به بهترین شکل از فضایی که در اختیارش قرار می گیرد استفاده کند. یکی از نوآوری های خاص و پر طرفداری که در سال های اخیر رواج پیدا کرده است نصب کابینت گوشه آشپزخانه یا کابینت های کنج است که هم زیبایی طرح کلی را ارتقا داده و هم در استفاده بهتر از فضای حداقلی به شما کمک می کنند.

انواع کابینت های گوشه آشپزخانه

همانطور که از نامش پیداست کابینت های گوشه در کنج فضا نصب می شوند و این یعنی دیگر فضایی هدر نمی رود و شما از تمام فضای ممکن برای نصب کابینت استفاده می کنید این مسئله در آشپزخانه های کوچک تر امروزی بسیار حائز اهمیت بوده و فضای بیشتری برای قرار دادن ظروف و..وجود خواهد داشت و از سویی دیگر نیاز به نصب شلف ها و قفسه های اضافه نیست اگرچه نصب این شلف ها باز هم به شما فضای بیشتری می دهد و می تواند طرح کلی شما را زیبا تر جلوه دهد.

انواع کابینت های گوشه آشپزخانه

کابینت های گوشه در مدل های مختلف ساخته می شوند چه شما کابینت ممبران و چه هایگلاس ویا تمام چوب سفارش داده باشید می توانید برای گوشه نیز همان مدل را اجرا کنید اگرچه در برخی استایل ها به خصوص تمام چوب و سپس ممبران در آوردن کار نهایی کمی سخت تر خواهد شد.

طرح کابینت های گوشه بسیار متنوع می تواند باشد از مدل های منحنی گرفته تا کشو دار و یا هندسی.

مزیت های کابینت های گوشه

  • استفاده بهتر از حد اقل فضای آشپزخانه
  • طرح های زیبا و متنوع
  • کاربردی
  • زیبا تر کردن طرح دکوراسیون
  • منحصر به فرد بودن طرح
  • نظر دهی به آشپزخانه
  • لوکس کردن آشپزخانه

مدل های جدید کابینت گوشه ای آشپزخانه

مدل های جدید کابینت گوشه ای آشپزخانه

عکس کابینت کنج

کابینت گوشه چوبی

کابینت گوشه اشپزخانه سفید نئوکلاسیک

کابینت کنج آشپزخانه  کمدی

کابینت گوشه ای مدرن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *