کابینت های گلاس سفید

5/5 - (4 امتیاز)

در دیراین آشپزخانه به سبک مدرن انتخاب کابینت هایگلاس یکی از بهترین گزینه هاست چرا که این دسته به خاطر سادگی که در طراحی دارند و کاربردی بودنشان در سبک مدرن به خوبی خود را نشان می دهند. محبوب ترین رنگ آن ها نیز سفید بوده که هم آشپزخانه را بزرگتر نشان می دهد و هم فضا را نورانی تر می کند و با سایر رنگ های پر طرفدار نظیر قهوه ای مشکی و طوسی و..هم به خوبی ست شده و سازگار است. در این بخش از آذرخش دکور جدید ترین پروژه های کابینت های گلاس سفید لوکس و شیک را که توسط تیم ما ساخته و نصب شده اند به نمایش گزاشته ایم.

برای مشاهده دیگر مدل ها و قیمت کابینت هایگلاس می توانید وارد این بخش از سایت شوید و یا با شماره های درج شده در صفحه تماس با ما ارتباط برقرار کنید و از متخصصین ما تمام سوالات خود را جویا شوید.

مدل کابینت هایگلاس سفید جدید

تصاویری که در ادامه مشاهده می کنید نمونه های اجرا شده و یا طراحی شده ( به صورت سه بعدی ) توسط مجموعه آذرخش دکور هستند. قیمت کابینت ساده آشپزخانه را در اینجا بررسی کنید.

 مدل- کابینت هایگلاس سفید جدید

عکس کابینت هایگلاس سفید

 عکس کابینت های گلاس سفید

مدل جدید هایگلاس سفید

هایگلاس سفید

کابینت های گلاس لوکس سفید

قیمت کابینت های گلاس سفید

کابینت های گلاس سفید قهوه ای

ترکیب رنگ سفید و قهوه ای یکی از زیبا ترین ها برای هر آشپزخانه ای می باشد به خصوص برای مکان هایی که همزمان هم از المان های دکوراتیو مدرن و هم کلاسیک بهره می برند. این دو رنگ ( چه قهوه ای تیره و چه روشن با سفید ) به خوبی با هم سازگاری داشته و می تواند ظاهری منحصر به فرد را با ترکیب کردن آن ها در کابینت هایگلاس به آشپزخانه بخشید.

کابینت های گلاس سفید قهوه ای

 مدل کابینت هایگلاس سفید قهوه ای

های گلاس لوکس سفید قهوه ای

عکس کابینت هایگلاس سفید قهوه ای

های گلاس سفید قهوه ای

کابینت هایگلاس سفید طوسی

همانطور که می دانید سفید و طوسی یکی دیگر از رایج ترین ترکیبات رنگی در دکوراسیون داخلی خصوصا در ساخت کابینت ها می باشد. مدل های جدید های گلاس نیز در بسیاری از پروژه ها از این دو رنگ ساخته شده اند و فضا را بسیار مدرن کرده و سبب بزرگ تر دیده شدن مکان می شوند. در ضمن در صورت روشن بودن رنگ طوسی شاهد پخش بهتر نور در محیط خواهید بود.

کابینت هایگلاس سفید طوسی

مدل جدید کابینت های گلاس سفید طوسی مدرن

قیمت هایگلاس سفید طوسی جدید

قیمت کابینت های گلاس سفید مشکی

شاید در بین رنگ های که در دکور خانه و آشپزخانه استفاده می شوند زیبا ترین تضاد را سفید و سیاه با هم داشته باشند. این ترکیب رنگی یکی از رایج ترین ها در لوکس ترین فضا هاست که در سبک مدرن دیزاین شده اند. بیشتر کابینت ها به این صورت طراحی می شوند که درب ها به یک رنگ و جزیره آشپزخانه به رنگ دیگر باشد مثلا درب ها را سفید و جزیره را مشکی می کنند این نوع طراحی در دیگر ترکیب های رنگی نیز بیشتر دیده می شود.

کابینت های گلاس سفید مشکی

این تضاد رنگی را می توان حتی با نصب شیشه بین کابینتی نیز ایجاد کرد در حال حاضر در کشور ما در کمتر دکوراسیونی از این شیشه ها استفاده می کنند و یک المان تازه و منحصر به فرد محسوب می شوند.

قیمت کابینت های گلاس سفید مشکی

مدل جدید هایگلاس سفید و مشکی

های گلاس سفید مشکی شیک

عکس کابینت هایگلاس سفید و مشکی تهران

قیمت هایگلاس سفید و مشکی تهران و کرج

نمونه کار کابینت هایگلاس سفید

نمونه کار کابینت هایگلاس سفید

قیمت هایگلاس سفید

نصب کابینت هایگلاس سفید

پروژه هایگلاس سفید تهران

مدل های گلاس سفید رنگ

نمونه های گلاس سفید

هایگلاس سفید طوسی

نمونه آشپزخانه هایگلاس سفید قهوه ای

مدل کابینت آشپزخانه های گلاس سفید قهوه ای

نمونه هایگلاس سفید طوسی مدرن

نمونه های گلاس

عکس هایگلاس سفید تهران و کرج

سفارش های گلاس سفید

های گلاس مدرن سفید لوکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *