کابینت ممبران مشکی

5/5 - (6 امتیاز)

در دکوراسیون داخلی خصوصا در کشور ما رنگ هایی هستند که رایج تر از سایرین می باشند و عموما مردم برای خانه های خود رنگ های روشن را انتخاب می کنند اما بسیاری از افراد برای اینکه محیطی منحصر به فرد را داشته باشندسراغ دیگر رنگ ها می روند و مشکی یکی از آن هاست. در آشپزخانه نیز همین گونه است و سفارش کابینت ممبران مشکی می توان محیط آشپزخانه شما را به یک محیط فوق لاکچری و زیبا تبدیل کند. مشکی یکی از منحصر به فرد ترین رنگ هایی است که در دکور داخلی خصوصا در سبک نئوکلاسیک و کلاسیک به کار برده می شود. در ادامه عکس پروژه های اجرا شده و یا طراحی شده توسط آذرخش دکور را مشاهده خواهید کرد.

کابینت ممبران متری چنده ؟ اگر می خواهید قیمت این مدل کابینت ها را بررسی کنید به این بخش از وب سایت آذرخش دکور مراجعه کنید.

مدل کابینت ممبران مشکی آذرخش دکور

رنگ مشکی در آشپزخانه می تواند فضایی خاص را ایجاد کند که کمتر دیده اید اما دقت کنید که ترکیب رنگ در چنین آشپزخانه ای باید با دقت زیاد انجام شود در غیر این صورت شاید تیرگی بیش از حد فضا سبب خستگی شما شود. در عکس های زیر می توانید جدید ترین طرح های اجرا شده و یا مدل های سه بعدی ساخته شده توسط تیم آذرخش دکور را مشاهده کنید.

مدل کابینت ممبران مشکی

مجموعه با بیش از 24 سال تجربه در زمینه ساخت و اجرای انواع کابینت های آشپزخانه آماده است تا انواع خدمات خود در این زمینه را به شما عزیزان ارائه دهد.

ممبران مشکی

عکس کابینت مشکی ممبران

کابینت ممبران مشکی لوکس

ممبران لوکس مشکی

مدل جدید کابینت مشکی ممبران

سفارش مدل جدید ممبران مشکی رنگ

ممبران مشکی تهران

ممبران لاکچری مشکی

قیمت کابینت ممبران مشکی

کابینت ممبران مشکی سنگ سفید

ممبران مشکی سفید

ترکیب رنگی مشکی و سفید در کابینت های ممبران بسیار رایج است و طرح هایی که زده می شود عمدتا با درب ها و بدنه مشکی و صفحه های سفید رنگ هستند البته ممکن است در میان درب ها نیز بخش هایی را سفید طراحی کنند. ترکیب دو رنگ تضاد بسیار زیبایی را در آشپزخانه ایجاد می کند و به سبک مدرن نزدیک تر است. در ضمن در صورتی که جزیره نیز بخشی از از پروژه باشد می توانید دو رنگ متضاد را روی جزیره و خود کابینت ها استفاده کنید برای مثال بدنه ها از رنگ سفید و جزیره مشکی رنگ و یا برعکس.

ممبران مشکی سفید

مدل جدید ممبران مشکی سفید

کابینت ممبران مشکی مدرن شیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *