کابینت سلطنتی

5/5 - (5 امتیاز)

لوکس به نظر رسیدن آشپزخانه چه در سبک دکوراسیون مدرن و چه کلاسیک بسیار مهم است در سبک مدرن سادگی و طرح های پست مدرن هستند که با ترکیب رنگ های مختلف و گاها فانتزی ظاهری مدرن و لاکچری را به آشپزخانه و خانه می بخشند. در مقابل در سبک کلاسیک منبت کاری ها و کنده کاری ها و الگو های پیچیده هنری هستند که سبب لوکس تر شدن یک طرح دکور می شوند. اگر می خواهید آشپزخانه ای لوکس و در سبک کلاسیک داشته باشید می توانید از استایل های کابینت های سلطنتی استفاده کنید.

اما دقیقا به چه مدل هایی از کابینت آشپزخانه سلطنتی گفته می شود ؟ چه ویژگی هایی دارند و آیا می توان آن ها را در هر اشپزخانه ای نصب کرد ؟ در ادامه این مقاله محبوب ترین مدل کابینت های سلطنتی را به طور کامل بررسی خواهیم کرد.

کابینت های سلطنتی سبک کلاسیک

اگر علاقه مند هستید که آشپزخانه خود را در سبک کلاسیک دیزاین کنید و طرحی سلطنتی و با شکوه را به آن ببخشید گزینه های مختلفی پیش روی شما هستند.

کابینت های سلطنتی سبک کلاسیک

اولین گزینه و البته گران ترین آن ها سفارش کابینت های تمام چوب است. شما می توانید در اشپزخانه بزرگ خود کابینت های تمام چوب ساخته شده از گردو بلوط ایرانی و یا کانادایی و یا چوب های روسی را نصب کنید این کابینت ها به خاطر مبنت کاری ها و کنده کاری ها و تاج و سر ستون هایی که دارند در کنار یراق آلات با دست ساخته شده می توانند آشپزخانه شما را بسیار با شکوه تر و سلطنتی تر کنند.

کابینت  سلطنتی تمام چوب

اگر می خواهید هزینه کمتری را متحمل شوید اما باز هم از چوب و طرح آن استفاده کنید می توانید کابینت های روکش چوب را در نظر داشته باشید این کابنیت ها بدنه و اسکلت ام دی اف دارند و به همین خاطر نسبت به مدل های تمام چوب بسیار ارزان تر تمام می شوند اما برای روکش آن ها از همان چوب های گردو و بلوط می توان بهره برد و ظاهر آن ها تفاوت زیادی با مدل های تمام چوب نخواهد داشت. قیمت کابینت روکش چوب را می توانید با مراجعه به این صحفحه وب سایت آذرخش دکور بررسی کنید.

کابینت روکش چوب سلطنتی

مدل کابینت های سلطنتی ممبران

گزینه سوم که شما می توانید برای سلطنتی کردن آشپزخانه تان از آن استفاده کنید کابینت های ممبران هستند. این دسته هم بدنه و اسکلت ام دی اف دارند اما درب ها و سر ستون ها و…توسط دستگاه سی ان سی طراحی می شوند و کنده کاری ها و منبت کاری هایی که دارند به آن ها یک جلوه کلاسیک و با شکوه را می دهد تنوع رنگ در روکش ممبران از دیگر مزیت هایی است که به ان ها نسبت می دهند. قیمت کابینت ممبران را می توانید در این بخش از وب سایت بررسی کنید.

مدل کابینت های سلطنتی ممبران

یکی دیگر از مدل های بسیار محبوب کابینت های با شکوه و سلطنتی، کابینت رومی است. این دسته که طرح آن ها الهام گرفته از معماری و طراحی های امپراطوری روم است به خوبی به خاطر کنده کاری ها و منبت کاری ها و سرستون هایی که دارد در سب کلاسیک جای می گیرد و ظاهری با شکوه را به اشپزخانه می بخشد.

کابینت سلطنتی رومی

مدل جدید کابینت های سلطنتی

در ادامه عکس ها و تصاویر بیشتری از انواع کابینت های لوکس سلطنتی خواهید دید.

مدل جدید کابینت های سلطنتی

مدل جدید کابینت سلطنتی چوبی

طرح جدید کابینت سلطنتی

کابینت لاکچری سلطنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *