کابینت روستیک

4.8/5 - (5 امتیاز)

اگر می خواهید کابینت های آشپزخانه خود را تغییر دهید و مدل های جدید و مناسب دکوری که می خواهید داشته باشید را انتخاب کنید باید سبک ها و انواع مختلف را بشناسید. در مقاله راهنمای انتخاب کابینت به این موارد پرداخته ایم که شما باید به چه مواردی ( به صورت کلی ) در هنگام سفارش کابینت دقت کنید. اما یکی از خاص ترین سبک های کابینت که شخصیت منحصر به فردی به خانه شما می دهد کابینت های روستیک یا روستایی هستند  و در این مقاله قصد داریم به بررسی ویژگی های آن ها و نکات مهمی که باید در هنگام انتخابشان در نظر داشته باشید بپردازیم.

از سویی نکاتی را عنوان خواهیم کرد که در صورت اجرای آن ها کل فضای خانه خود را به سبک دکور روستیک در خواهید آورد و به خوبی تمام بخش های خانه را با کابینت هایی که دارید سازگار خواهید نمود.

کابینت های سبک روستیک یا روستایی

روستیک در کل به معنای روستایی مانند است و دکوراسیون روستیک نیز به معنای دیزاین کردن یک محیط به سبک سنتی و روستایی است که سادگی و زیبایی خاصی دارد و همانطور که در ابتدا گفته شد یک شخصیت خاص را به خانه شما خواهد داد. کابینت های روستیک از نظر ظاهری به هر دو سبک کابینت نئو کلاسیک و کلاسیک نزدیک هستند و بسته به طرحی که دارند به یکی از این دو سبک نزدیک تر خواهند بود اما آن قدر از نظر ظاهری ویژگی های منحصر به فردی دارند که خود آن ها را یک سبک جداگانه در نظر گرفته اند.

کابینت های سبک روستیک یا روستایی

از نظر جنس نیز آن ها در دسته کابینت های روکش چوب و یا حتی تمام چوب قرار می گیرند. در واقع شما می توانید کابینت های سبک روستیک را هم با بدنه ام دی اف و با روکش های چوبی بلوط ایرانی و یا کاندایی و یا روکش های دیگر سفارش دهید و یا اگر می خواهید بسیار بیشتر هزینه کنید و کابینت های لوکس را داشته باشید می توانید طرح مد نظر خود را به صورت تمام چوب سفارش دهید ( مجموعه آذرخش دکور هیچ پروژه تمام چوبی را دریافت نمی کند )

سفارش کابینت های روستیک

اگر می خواهید آشپزخانه تان را به سبک روستایی در آورید و اصالت ظاهری به آن ببخشید می توانید برای سفارش کابینت های روستیک با بدنه ام دی اف و روکش چوب دار با مجموعه آذرخش دکور تماس بر قرار کنید. با بیش از 23 سال تجربه در زمینه اجرای انواع مدل های کابینت آماده ارائه خدمات خود در این زمینه به شما عزیزان هستیم. برای دریافت مشاوره و طرح های 3 بعدی از آشپزخانه خود با شماره های درج شده در سایت تماس حاص فرمایید.

دکور خانه و آشپزخانه به سبک روستایی

پیش از اینکه تصمیم نهایی در رابطه با سفارش این چنین کابینت هایی را بگیرید بهتر است در ابتدا کل محیط و معماری و نقشه خانه خود را بررسی کنید توصیه می کنیم اگر آشپزخانه بزرگی دارید این نوع کابینت ها را سفارش دهید چرا که ظاهر بسیار بهتری خواهند داشت و از سویی بهتر می توانید دکور خود را روستایی جلوه دهید اگرچه در فضای های کوچک نیز می توان برخی مدل کابینت های روستایی را اجرا کرد.

دکور خانه و آشپزخانه به سبک روستیک

سبک روستیک زیر مجموعه های زیادی دارد و شما باید بدانید که کدام  یک به خانه شما بهتر می آید ؟ روستیک اروپایی یا سنتی ایرانی ؟ اگر می خواهید خانه و آشپزخانه خود را به سبک اروپایی دیزاین کنید بهتر است پارکت لمینت و یا پارکت های جوبی را به عنوان کف پوش قرار دهید و از سویی سقف را نیز چوبی کنید ! که هزینه های شما بالاتر خواهد بود. اما سبک روستیک ایرانی را هم می توانید با فرش های اصیل و سنتی و هم با پارکت های چوبی اجرا کنید. دقت کنید که دیوار ها و سقف در سبک ایرانی بیشتر گچی و ساده هستند در حالی که در سبک های اروپایی بیشتر از چوب استفاده می شود.

سبک روستیک بیشتر با استفاده از المان های چوبی و طبیعی تعریف می شود پس سعی کنید مبلمان ساده چوبی و میز و صندلی ناهار خوری را از چوب و به رنگی که سازگار با کل محیط باشد انتخاب کنید. صفحه کابینت هم می تواند از چوب و هم از سنگ ساخته شده باشد و رنگ آن بیشتر اهمیت دارد.

 مدل جدید کابینت های روستایی یا روستیک

مدل جدید کابینت های روستایی

عکس کابینت روستیک

کابینت روستیک اروپایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *