کابینت حصیری

5/5 - (4 امتیاز)

شاید تا به حال اصطلاح کابینت حصیری را شنیده باشید این مدل خاص از کابینت آشپزخانه که به تازگی در حال ترند شده است مدلی نسبتا کلاسیک به شمار می رود و در حال حاضر شاه تلفیق آن با المان های سبک مدرن هستیم در واقع به همین علت است که این دسته از کابینت ها محبوب تر شده اند و در خانه های بسیاری نصب می شوند. در ادامه ویژگی های ظاهری و متریال و مزیت های آن ها را بررسی خواهیم کرد.

جنس کابینت آشپزخانه حصیری

کابینت های حصیری در واقع طرح و مدلی قدیمی در دکوراسیون آشپزخانه محسوب می شوند  اما دوباره در سال های اخیر ترند شده و در سبک های تلفیقی کلاسیک و مدرن استفاده می شوند. جنس این کابینت ها می تواند متفاوت باشد یعنی بدنه و اسکلت اصلی کابینت می تواند از چوب های مختلف نظیر گردو و بلوط و راش ساخته شود و یا از ام دی اف تولیده شده باشد که در این صورت قیمت بسیار پایین تری خواهد داشت. بیشتر آن ها از ام دی اف ساخته می شوند چرا که هم طول عمر بالایی دارد و هم قیمت مناسب تری خواهد داشت.

جنس کابینت آشپزخانه حصیری

بخش حصیری این کابینت ها که در واقع دربشان را تشکیل می دهد نیز می تواند از چوب طبیعی منعطف پی وی سی و یا متریال های دیگر ساخته شده باشد که مدل های چوبی طبیعی تر جلوه می کنند و کیفیت بهتری خواهند داشت. این بخش توسط دستگاه سی ان سی و یا دستگاه صنعتی تولید حصیر ساخته می شود و سایز الیاف می تواند بسیار متنوع باشد به این صورت که شما می توانید فاصله الیاف را زیاد تر در نظر بگیرید تا کمی پشت درب کابینت هم دیده شود!

مزیت های کابینت های حصیری

این مدل کابینت ها مزیت های زیادی دارند یک اینکه تنوع جنس و رنگی زیادی داشته و شما می توانید با هر بودجه ای و سلیقه ای سفارش خود را انجام دهید. . از ان جا که بیشتر حصیر  ها از الیاف چوبی طبیعی تشکیل می شوند طول عمر بالایی دارند در ضمن ساختار در هم تنیدگی آن ها مقاومت بالایی به آن ها می بخشد.

این استایل خاص به اشپزخانه شما حالتی روستیک می دهد و در عین حال کاربرد های سبک مدرن را دارد پس اگر می خواهید مدل کابینت روستیک و کاربردی داشته باشید که منحصر به فرد است می توانید این مدل را سفارش دهید.

مزیت های کابینت های حصیری

یک مزیت دیگر کابینت حصیری سبک تر بودن درب های آن هاست که در نصب آن ها بسیار تاثیر گذار است و سرعت نصب را بیشتر می کند در ضمن آماده بودن حصیر ها کار ساخت را نیز سریع تر کرده و کابینت های شما سریعتر آماده تحویل می شوند. یکی دیگر از مزیت های عمده حصیر این است که به خاطر وجود منافذ امکان گردش بهتر هوا در داخل کابینت ها را فراهم می کند که این مورد از بوی بد کابینت جلو گیری می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *