کابینت ایتالیایی

5/5 - (1 امتیاز)

در حوزه دکوراسیون داخلی هر کشوری المان های دکوراتیو خود را استفاده می کند و همانطور که می دانید ایتالیا در این حوزه یکی از پیشگامان بوده و بزرگترین طراحان دکور داخلی از این کشور آمده اند. کابینت های آشپزخانه نیز از آن جا که یک بخش اعظم و عمده در دکور داخلی هستند در این کشور بسیار مهم بوده و طراحان ایتالیایی چندین سال است دیزاین های خاصی را ارائه کرده اند و کابینت های ایتالیایی در حال حاضر در کل دنیا بسیار محبوب هستند و متقاضی دارند. اما ویژگی های اصلی ظاهری آن ها چیست و چه مزیت هایی دارند ؟ نصب کابینت آشپزخانه مدرن ایتالیایی در چه خانه هایی توصیه می شود ؟

انواع کابینت آشپزخانه ایتالیایی

در کل طرح های ایتالیایی به دو دسته تقسیم می شوند سبک مدرن و کلاسیک. هر کدام از این سبک ها دارای ویژگی های خاص خود بوده و باید در خانه هایی با ویژگی های سازگار با سبک نصب شوند که این امری بدیهی است. اما چیزی که به طور کلی کابینت های ایتالیایی را متمایز می کند این است که در هر دو سبک دارای ویژگی های ظاهری خاص خود هستند که در دیگر طرح ها دیده نمی شوند برای مثال سبک مدرن در کشور های دیگر متفاوت از سبک مدرن در ایتالیایی بوده و المان های دکوراتیوی که طراحان این کشور به کار می برند سبب خاص تر شدن کابینت هایشان می شود.

مدل کابینت رومی یکی از زیر مجموعه های سبک کلاسیک ایتالیا می باشد و می توانید برای داشتن یک آشپزخانه با شکوه و مجلل این مدل را انتخاب کنید.

انواع کابینت آشپزخانه ایتالیایی

در هر دو سبک مدرن و کلاسیک شاهد این هستیم که از متریال های مختلف و رنگ بندی های بسیار منحصر به فرد استفاده می شود و همین تنوع ظاهری بسیار بالا از دیگر عوامل محبوب تر شدن آنها به خصوص در کشور ما می باشد.

کابینت مدرن ایتالیایی

این دسته از ویژگی های کلی سبک مدرن بهره می برند اما یک ویژگی آن ها را متمایز می کند و ان خارج از عرف بودن در عین سادگی است. طراحان معروف دکور داخلی این کشور مانند طراحان صنعت مد این کشور که لباس های ساده اما در عین حال خاص و منحصر به فرد را دیزاین می کنند کابینت های بی مانندی را طراحی می کنند. دیگر ویژگی های ظاهری گنجه های مدرن ایتالیایی عبارتند از :

کابینت مدرن ایتالیایی

  • ساده بودن و فاکتور گرفتن از کنده کاری ها و منبت کاری ها
  • توجه ویژه به کاربرد و استفاده بهینه از فضا در عین زیبایی
  • جزیره های با طراحی انتراعی و خاص اما ساده
  • براق بودن عمده سطوح

همانطور که گفته شد استفاده حد اکثری از فضا در آشپزخانه یکی از اصلی ترین مشخصه های کابینت های ایتالیایی مدرن است و همین باعث می شود تا در طراحی های این سبک شاهد این باشیم که از گوشه ها و کنج ها به وفور استفاده می شود. در ضمن استفاده از کابینت های کمدی که ارتفاع آن هها تا سقف می رود هم یکی از روش های مدیریت بهتر فضا در آشپزخانه های کوچک است. برای سفارش کابینت مدرن وارد این بخش آذرخش دکور شوید. + بهترین قیمت و جدید ترین طرح های سال.

مدل کابینت مدرن ایتالیایی

مدل کابینت مدرن ایتالیایی

عکس کابینت مدرن ایتالیایی

کابینت ایتالیایی هایگلاس

کابینت سفید مدرن ایتالیایی

مدل جدید کابینت ایتالیایی مدرن

کابینت های کلاسیک ایتالیایی

سبک کلاسیک نیز که بیشتر برای عمارت ها و خانه های بزرگ به کار برده می شود در طراحی های ایتالیایی جایگاه ویژه ای دارد و کابیت های کلاسیک ایتالیایی در حال حاضر بسیار پر طرفدار هستند. المان های دکوراتیو پیچیده و منبت کاری ها و کنده کاری های زیاد که معماری و دیزاین خاص تمدن های ایتالیایی را نشان می دهد از جمله اصلی ترین ویژگی های ظاهری این دسته از کابینت ها خواهد بود. کابینت های لوکس آشپزخانه در حال حاضر بیشتر با طرح های ایتالیایی و یا الهام گرفته از آن ها ساخته می شوند.

کابینت های کلاسیک ایتالیایی

از نظر متریال نیز تفاوت هایی با سبک مدرن دارند و بیشتر کابینت های کلاسیک ایتالیایی با چوب های گردو و یا بلوط ساخته می شوند سر ستون ها و تاج های با طراحی های خاص و شکیل دومین ویژگی آن ها هستند. جزیره های بزرگ و با سنگ های کانتر مرمری و گران قیمت دیگر ویژگی های آن ها است. برای مشاهده جدید ترین مدل های کابینت کلاسیک وارد این بخش از وب سایت شوید.

مدل کابینت کلاسیک ایتالیایی

مدل کابینت کلاسیک ایتالیایی

عکس کابینت ایتالیایی کلاسیک

کابینت ایتالیایی چوبی

کابینت ایتالیایی کلاسیک سفید

کابینت لاکچری ایتالیایی

قیمت کابینت های ایتالیایی

عوامل موثر در قیمت کابینت بسیار زیاد هستند اما به طور کلی می توان گفت که سبک مدرن قیمت مناسب تری از کلاسیک خواهد داشت چرا که متریال به کار رفته در آن ها هم کمتر و هم ارزان تر است برای مثال در سبک مدرن از بدنه های ام دی اف استفاده می شود در حالی که سبک کلاسیک کابینت های تمام چوب را بیشتر می پسندد. کنده کاری ها و منبت کاری ها نیز بیشتر با دست انجام شده و همین به قیمت آن ها بیشتر می افزاید. کانتر و یا صفحه کابینت های سبک کلاسیک ایتالیایی عمدتا از سنگ مرمر هستند که گران تر بوده در حالی که در سبک مدرن از صفحه های مقرون به صرفه تری استفاده می شود.

قیمت کابینت های ایتالیایی

برای استعلام قیمت کابینت های سبک ایتالیایی می توانید با شماره های درج شده در وب سایت ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *