کابینت آشپزخانه سبک اسکاندیناوی

5/5 - (1 امتیاز)

سبک های دکوراسیون به روش های مختلفی و با توجه به فاکتور های ظاهری مشخصی دسته بندی می شوند. بسیاری از کشور ها و مناطق هم سبک های دکوری خاص خود را دارند برای مثال دکوراسیون داخل شرقی با غربی تفاوت های زیادی دارد. یکی از محبوب ترین سبک های دکوراسیون داخلی نیز اسکاندیناوی نام دارد که در واقع سبک و سلیقه کشور های ناحیه اسکاندیناوری در دکوراسیون داخلی بوده و از محبوبیت بسیار بالایی در سایر نقاط نیز بهره مند است. کابینت های آشپزخانه اسکاندیناوی اما از سایر المان هایی که این سبک را معرفی می کنند بیشتر ترند شده است و مدل های آن در کشور ما نیز بسیار پر طرفدار هستند.

جنس کابینت های اسکاندیناوی

کابینت های سبک اسکاندیناوی در جنس های متنوعی پیدا می شوند و مدل های لوکس آن ها از چوب ساخته می شوند. اما در حال حاضر دو متریال دیگر به خاطر قیمت ارزان تر و مزیت هایی که ارائه می دهند محبوبیت دارند. ام دی اف که پر کاربردترین فراورده چوبی بوده و در صنعت کابینت سازی به عنوان اولین  متریال برای ساخت هر نوع کابینت در هر سبکی به شمار می رود و پلای وود که چوبی است مقاوم در برابر آب و ضربه و با طول عمر بالا در ضمن قیمت پلای وود بیشتر از ام دی اف خواهد بود.

جنس کابینت های اسکاندیناوی

صفحه های کابینتی نیز با توجه به رنگ و شلوغی طرح درب های کابینت انتخاب می شوند و در مدل های متنوعی می توان آن ها را تهیه کرد و هر کس با هر سلیقه ای می تواند صفحه مورد نظر خود را به راحتی خریداری کند.

ظاهر و رنگ کابینت های اسکاندیناوی

یکی از مهم ترین مشخصه های این آشپزخانه ها روستیک و روستایی بودن آن هاست اما در حال حاضر طراحان ویژگی های ظاهری مدرن را هم با این سبک تلفیق کرده اند و آشپزخانه های اسکاندیناوی مدرن را خلق کرده اند که در حال ترند شدن می باشند. از نظر رنگی بیشتر رنگ های روشن و خانواده قهوه ای سفارش داده می شوند.

رنگ کابینت های اسکاندیناوی 

اگر می خواهید یک آشپزخانه زیبا و بی نقص در این سبک داشته باشید اما تنها داشتن کابینت هایش کفایت نمی کند و زیبایی حد اکثری وقتی حاصل می شود که شما از کفپوش های چوبی و دیوار پوش های مناسب چوبی یا طرح سنگی استفاده کنید که یک حالت اروپایی کلاسیک داشته و در کل طرح منحصر به فردی خواهد شد.

از محبوب ترین کابینت هایی که به صورت تک و یا ترکیبی در سبک اسکاندیناوی به کار برده می شوند می توان به کابینت هایگلاس – کابینت های چوبی – نئوکلاسیک و روستیک اشاره کرد.

کابنیت های گلاس مدرن ترین آن ها بوده و اگر می خواهید آشپزخانه ای به این سبک با هایگلاس داشته باشید انتخاب رنگ سفید و یا دیگر رنگ های روشن با توجه به دیوارکوب های خاص الهام گرفته از شمال اروپا را در نظر داشته باشید. کابنیت های جوبی به خودی خود باید به گونه ای طراحی شوند که از المان های اسکاندیناوی بهره مند باشند.

قیمت و سفارش کابینت اسکاندیناوی

شما عزیزان می توانید برای سفارش این کابینت های زیبا با شماره های درج شده در سایت ما تماس بگیرید و پس از دریافت مشاوره کاملا رایگان ای تیم ما بهترین نوع کابینت و طرح را برای اشپزخانه خانه خود انتخاب کنید. تیم آذرخش دکور با بیش از 24 سال تجربه در زمینه طراحی و ساخت و نصب کابینت های متنوع آماده ارائه خدمات خود در این زمینه به شما عزیزان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *