پارتیشن نمایشگاهی و فروشگاهی

5/5 - (2 امتیاز)

امروزه نمایشگاه های مختلف فرصتی بی نظیر برای ارائه نمونه محصولات و خدمات برای بسیاری از شرکت ها هستند. در کشور ما نیز نمایشگاه های مختلفی در زمینه های متنوع نظیر دکوراسیون داخلی ، صنعتی ، علم و دانش و…برگزار می شود و شاهد این هستیم که مجموعه های مختلف با قرار دادن نمایندگان خود در این نمایشگاه ها محصولات و..خود را معرفی می کنند. بخش بندی و تقسیم فضای سالن نمایشگاه یکی از مهم ترین مسائل در راه اندازی آن است و پارتیشن های نمایشگاهی و فروشگاهی می توانند بهترین انتخاب برای اینکار باشند.

ویژگی های پارتیشن نمایشگاهی و فروشگاهی

این نوع پارتیشن ها را می توان در دسته پارتیشن های متحرک ( پاروان ) و سبک قرار داد و معمولا نیز در دسته پارتیشن های تکجداره قرار می گیرند. سبک وزن بودن و قابلیت جا به جایی راحت و سریع از جمله ویژگی هایی است که مشتریان به دنبال آن ها هسنند. این خصیصه ها این امکان را فراهم می کنند با هزینه کم و با صرف زمان کمتر تقسیم فضا انجام شده و یا حتی تغییرات سریع در آن اعمال شود.

ویژگی های پارتیشن نمایشگاهی و فروشگاهی

پارتیشن های دو جداره نمایشگاهی نیز هستند که علاوه بر سبک بودن و امکان حمل راحت می توان تاسیسات و تجهیزات نظیر کابل ها و…را از بین جداره های آن رد کرد و دیزاین محیط را به بهترین شکل انجام داد. تنوع طرحی بالایی در این دسته مشاهده می شود شما می توانید نمونه های ساده با رنگ های مختلف را سفارش دهید و یا اینکه پارتیشن های چرخدار نمایشگاهی را برای مدیریت بهتر فضا خریداری کنید.

متریال و یا جنس پارتیشن های فروشگاهی و نمایشگاهی بیشتر از آلومینیوم است اگرچه می توان آن ها را با اسکلت فلزی و بدنه پی وی سی نیز تهیه کرد. از حمله دیگر ویژگی ها و مزیت هایی که یک پارتیشن مرغوب فروشگاهی می تواند داشته باشد می توان به ضد حریق بودن و ضد آب بودن آن هم اشاره کرد.

انواع پارتیشن های نمایشگاهی

پارتیشن های مدولار فروشگاهی

این دسته دارای طراحی خاص و منحصر به فردی هستند و میتوان از آن ها هم به عنوان پارتیشن فضای باز و هم در محیط های بسته استفاده کرد. از نظر نوع طرح بسیار متنوع بوده و می توان دیزاین های خاص و سفارشی را در ان ها اجرا کرد.

پارتیشن های متحرک ( چرخدار )

در سالن ها و فضای های بسته و یا محیط آزاد به کار برده می شوند و جنس های گوناگونی دارند اکثر آن ها اما از متریال هایی مانند پی وی سی ساخته می شوند. بهترین ویژگی و مزیت آن ها این است که می توان به راحتی فضای یک سالن را با آن ها بخش بندی کرد.

پارتیشن گالری

این مدل دیوار های جدا کننده معمولا به رنگ سفید هستند و نورپردازی های مختلفی در آن ها صورت می گیرد به همین دلیل برای نمایشگاه های هنری و گالری ها خریداری می شوند.

انواع پارتیشن های نمایشگاهی

مزیت های پارتیشن فروشگاهی

  • قیمت مناسب
  • ساخت سفارش با سرعت بالا و زمان کم
  • امکان استفاده دوباره در محیط های مختلف
  • منعطف بودن سازه ها
  • مونتاژ سریع و راحت
  • ایده آل برای انواع نمایشگاه ها
  • مدیریت بهتر فضای بسته و باز
  • امکان نصب سیستم نورپردازی سیم کشی و سیستم های گرمایشی و خنک کننده
  • ایمنی مناسب
  • امکان اجاره به جای خرید !
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *