پارتیشن میز کارمندی

5/5 - (7 امتیاز)

یکی از مسائلی که مدیران مجموعه های مختلف خصوصا استارتاپی ها دائم به آن فکر می کنند این است که چطور می توانند یک فضای اداری و کاری حرفه ای تر و در عین حال راحت تر را برای نیرو های خود درست کنند تا آن ها با بازده بییشتری کار کنند. پیش از این گفته ایم که نصب پارتیشن اداری یکی از راه های بالا بردن روحیه و بازده کارمندان است اما شاید بودجه لازم برای اجرای اینکار وجود نداشته باشد اما شما باز هم نیاز به جدا سازی فضا در حد استاندارد داشته باشید. یکی از راه های پیش روی شما در این صورت استفاده از پارتیشن میز کارمندی است.

پارتیشن میز

این روز ها شرکت های زیادی هستند که در فضای های کاری و یا اداری اشتراکی فعالیت می کنند و از آن جا که این فضا اشتراکی است ممکن است رفت و امد سر و صدا و..سایر کارمندان که امری طبیعی است و نمی توان از آن جلوگیری کرد تمرکز افراد را به هم ریزد و به همین خاطر به جای نصب دیوار و یا دیوار کاذب که هزینه بالایی دارد بسیاری اقدام به قرار دادن پارتیشن های تک جداره و یا دو جداره می کنند اما همانطور که اشاره کردیم هزینه این مدل دیوار های جدا کننده خصوصا دو جداره ها ممکن است خارج از بودجه برخی باشد و آن ها بهتر است برای بهبود فضای کار اشتراکی خود چاره ای دیگر بیندیشند.

ویژگی های پارتیشن میز کارمندی

از جمله مزیت های اصلی که این پارتیشن های خاص اداری دارند این است که به کارفرما اجازه می دهد فضا را با هزینه کم و بهتر مدیریت کند به گونه ای که حتی افراد بیشتری بتوانند در آن محیط کار کنند. این جدا کننده های میز تا حدی عایق صدا هستند و سکوت لازم برای افراد را در محیط کار فراهم می کنند.

ویژگی های پارتیشن میز کارمندی

پارتیشن های میزی اداری قابلیت های زیادی دارند و یکی از آن ها امکان قرار دادن پریز و کلید برق مجزا در جداره هر کدام برای وصل کردن ابزار های کاری کارمند مانند لپتاپ و کامپیوتر و وسایل شخصی الکترونیکی مانند موبایل است. مدل ها و تنوع بسیار بالای آن ها از نظر طراحی و رنگ نیز سبب می شود بتوان مدل مخصوص و منحصر به فردی را با توجه به سایر المان های دکوری در یک محیط انتخاب کرد و در واقع ظاهری خاص را به فضا بخشید.

کانال بندی داخلی نیز از دیگر مزیت های آن ها محسوب شده و هر بخش به طور کاملا مجزا کابل کشی و کانال بندی خاص خود را می تواند داشته باشد.

مزایای پارتیشن سر میزی

سایر مزیت های این نوع پارتیشن ها عبارتند از :

  • نصب بسیار راحت و بدون اتلاف وقت
  • عدم اتصال بدنه و رسانایی و عدم تولید نویز و پارازیت
  • سایز ثابت و مقاومت در برابر فشار و سایر عوامل خارجی ( رطوبت )
  • بدون محدودیت در رنگبندی
  • امکان جا به جایی و تعویض راحت و سریع
  • محافت از وسایل اداری نظیر مانیتور ها و لپتاپ و…
  • تضمین سلامت کارمندان در مقابل بیماری سایر همکاران

مزایای پارتیشن میزی

در صورتی که می خواهید محیط کاری خود را بسیار بهتر و لوکس تر دیزاین کنید و می خواهید با جدا کردن فضای مخصوص هر کارمند بازده را به صورت کلی افزایش دهید و از همه مهم تر بودجه لازم برای اینکار را دارید می توانید اقدام به نصب پارتیشن دو جداره کنید که معمولا بدنه ای با طرح چوب و یا شیشه ای دارند و فضای شرکت را بسیار لوکس تر می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *