پارتیشن فضای باز

5/5 - (6 امتیاز)

سیستم پارتیشن بندی یکی از راه های رایج برای تقسیم بندی فضا است و در اداره جات و سالن های بزرگ شاهد این هستیم که نصب پارتیشن های مختلف برای بهبود فضای کار و …صورت می گیرد اما شاید کمتر دیده باشید که این کار را در میط باز انجام داده باشند. پارتیشن های فضای باز ( محیط آزاد ) نیز کاربرد های زیادی دارند و می توانند به عنوان یک عنصر دکوراسیونی زیبا به کار گرفته شوند و به وسیله آن ها فضا را به بهترین شکل مدیریت کرد.

سفارش پارتیشن فضای باز یا پارتیشن باغی

اگر قصد سفارش پارتیشن های باغی یا فضای باز را دارید می توانید با مجموعه آذرخش دکور که بیش از 14 سال تجربه در زمینه ساخت و اجرای انواع پارتیش ها از اداری گرفته تا …را دارد تماس گرفته و با دریافت مشاوره رایگان و بر آورد هزینه تقریبی سفارش خود را تکمیل کنید. آذرخش دکور با توجه به نوع فضا و سلیقه شما اقدام به طراحی و ساخت پارتیشن فضای باز منحصر به فردی می کند که سبک دکوری که شما می پسندید را در آن فضا حاکم کند. متریال مورد استفاده بالاترین کیفیت را خواهد داشت و از طرفی کیفیت اجرایی نیز تضمینی خواهد بود.

سفارش پارتیشن فضای باز یا پارتیشن باغی

کاربرد و مزیت های پارتیشن های ویلایی یا باغی

برخی از اماکن هستند که فضای باز وسیعی دارند برای مثال هتل ها و باغ ها و مکان های تفریحی از این دسته مکان ها بوده و معمولا تقسیم فضا در آن ها به کمک پارتیشن های باغی صورت می گیرد. از نظر طراحی این جدا کننده ها دکوراتیو تر از پارتیشن های اداری هستند و محیط را شاداب تر می کنند و بر اساس سایر المان های دکوری که در آن محیط وجود دارد و معماری ان فضا ساخته می شود.

در باغ ها و هتل ها می توان برای ایجاد یک حریم خصوصی دنج و دلنشین از این پارتیشن ها استفاده کرد. هزینه ساخت و اجرای آن ها نیز بستگی به متریال مورد استفاده و حجم کار دارد اما اکثرا آن ها از ام دی اف روکش دار و یا چوب ساخته می شوند و سعی می شود که ظاهر و رنگی طبیعی داشته باشند تا با محیط اطراف خود بهتر ست شوند.

این پارتیشن ها اکثرا متحرک هستند در واقع آن ها را می توان زیر مجموعه ای برای پارتیشن های متحرک یا پاراوان دانست. مزیتی که متحرک بودن به ان می دهد این است که شما می توانید نوع تقسیم بندی فضا را به راحتی و در مدنی کوتاه عوض کنید و هر چند وقت یکبار دکور فضا را تغییر دهید آن هم بدون هزینه!

  • تقسیم فضا در بالکن و پنت هاوس
  • تقسیم فضا در باغ ها ( آلاچیق )
  • پارتیشن بندی مکان های تفریحی مختلف
  • هزینه اجرای کمتر از دیوار کشی
  • قابلیت جا به جایی
  • امکان تغییر راحت دکور
  • تنوع رنگی و طرحی بسیار بالا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *