پارتیشن شیشه ای تکجداره

5/5 - (1 امتیاز)

خدمات نصب و اجرای انواع پارتیشن شیشه ای تکجداره مناسب برای اداره ها و دفاتر شرکت های مختلف و یا واحد های مسکونی و سالن های خدماتی و…در طرح های بسیار مختلف مناسب برای سبک های دکوراسیونی متنوع به خصوص مدرن در تهران و سایر شهر های کشور توسط تیم آذرخش دکور با بیش از 15 سال تجربه در زمینه طراحی و تولید انواع پارتیشن های اداری | تضمین کیفیت و قیمت + نصب سریع و اجرای استاندارد پروژه شما

سفارش پارتیشن تک جداره شیشه ای

تیم آذرخش دکور بیش از 15 سال است که در حوزه ساخت و اجرای انواع سیستم های پارتیشن بندی کار می کند و شما می توانید با مشاهده نمونه کار هایی که در این بخش قرار داده ایم و البته با مطالعه اطلاعات داده شده راجع به پارتیشن های شیشه ای تکجداره طرحی که مد نظر خود دارید را با تیم ما در اشتراک بگذارید و در نهایت با کسب مشاوره کاملا رایگان و مشاهده پیش طرح سه بعدی از پروژه خود تصمیم نهایی را اخذ کنید.

برای مشاهده مدل و  نمونه کار پارتیشن تک جداره وارد این بخش از وب سایت آذرخش دکور شوید.

سفارش پارتیشن تک جداره شیشه ای

مجموعه ما در تولید این دیوار های جدا کننده یک لایه از متریال درجه یک استفاده کرده و برای نصب از ابزار ها و روش های به روز و استاندارد بهره می برند تا در نهایت پروژه شما به بهترین شکل اجرا شده و بتوانید تا سال ها از این بخش بندی اداری خود استفاده کنید. در ضمن همواره سعی شده تا قیمت و هزینه های تحمیلی شما در نصب پارتیشن جدید کاهش یابد و شما با هزینه کمتری بتوانید محیط کاری خود را به بهترین شکل تقسیم بندی کنید.

انواع پارتیشن های تک جداره شیشه ای :

  •  رنگی و مات
  • open office
  • فریم لس یا توکار
  •  فریم دار یا روکار
  •  ریلی

مزیت های پارتیشن تک جداره شیشه ای

پارتیشن های تکجداره شیشه ای مزیت های بسیاری دارند یک اینکه می توان آن ها را با سرعت بیشتری ساخت و تولید کرد و زمان تحویل سفارش نسبت به دیگر متریال ها کمتر است. یک مزیت دیگر که نصب آن ها را برای بسیاری از محیط ها موجه می کند قیمت کمترشان نسبت به نمونه های دوجداره است اگرچه اگر محلی هستید که آلودگی صوتی از خارج سبب سلب ارامش کارمندان شما می شود پس بهتر است نمونه کار های پارتیشن دو جداره را در نظر داشته باشید.

مزیت های پارتیشن تک جداره شیشه ای

اما در کل این را بدانید که جنس و ساختار مولکولی شیشه هایی که تیم آذرخش دکور استفاده می کند به شکلی هستند که حتی به صورت تک جداره نیز تا حد زیادی عایق صدا بوده به همین خاطر در بیشتر محیط های اداری می توان آن ها را به کار برد.

مزیت دیگر نصب راحت کار نسبت به مدل های دوجداره می باشد که این مورد نیز هزینه های کلی شما را کاهش می دهد در ضمن با اینکه توصیه نمیشود اما اگر نیاز بود حتی می توانید به کمک متخصصین پارتیشن ها را باز کرده و جا به جا کنید!

امکان اجرای طرح در ابعاد گوناگون و مدرن سازی فضای اداری و البته بزرگتر نشان دادن دفتر شما به خاطر عبور نور بهتر از شیشه ها از جمله دیگر مزیت هایی هستند که به این دیوار های حدا کننده نسبت داده می شوند.

  • حریم خصوصی
  • تنوع رنگی
  • امکان نصب درب های مختلف
  • یراق آلات بسیار متنوع

قیمت پارتیشن شیشه ای تک جداره

برای دریافت تخمین قیمت پارتیشن شیشه ای تکجداره اداری می توانید با شماره تماس های زیر ارتباط بر قرار کنید وپس از دادن اطلاعاتکافی از محیط کاری خود به تیم ما در نهایت نزدیک ترین تخمین قیمتی را دریافت کنید.

قیمت پارتیشن شیشه ای تک جداره

تلفن های تماس

۰۲۱-۸۸۵۶ ۱۳۵۵
۰۲۱-۸۸۵۶ ۱۳۹۵
۰۲۱-۸۸۵۶ ۱۳۹۶

در ادامه می توانید مدل ها و نمونه کار هایی که توسط تیم ما اجرا شده اند را مشاهده کنید.

مدل و نمونه کار پارتیشن شیشه ای تکجداره

نمونه کار پارتیشن شیشه ای تکجداره

مدل پارتیشن شیشه ای تک جداره اداری

قیمت پارتیشن تک جداره شیشه ای اداری

مدل پارتیشن تک جداره شیشه ای اداری

نصب پارتیشن شیشه ای تکجداره

اجرای پارتیشن تکجداره شیشه ای

نمونه کار پارتیشن تکجداره شیشه ای تهران و کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *