کابینت ممبران سفید

5/5 - (10 امتیاز)

رنگ هر المنتی در دکوراسیون داخلی بسیار مهم است و افراد معمولا وسواس زیادی در انتخاب انواع رنگ ها نشان می دهند این وسواس در انتخاب رنگ کابینت نیز بیشتر می شود چرا که مهم ترین عنصر دکوارسیون داخلی در هر آشپزخانه ای کابینت های آن هستند. کابینت ممبران سفید یکی از جذاب ترین رنگ ها در این دسته از کابینت های کلاسیک است و افراد زیادی خواهان نصب این رنگ در آشپزخانه خود هستند.

مدل های کابینت ممبران سفید

کابینت آشپزخانه ممبران به رنگ سفید و یا ترکیب سفید با سایر رنگ ها سبب دلباز تر شدن اشپزخانه می شود و حسی پر انرژی را در خانه شما القا می کند. رنگ های روشن در کل یکی از گزینه های مناسب برای کسانی هستند که می خواهند از ظاهر کلاسیک ممبران استفاده کنند اما همزمان گوشه چشمی به مدرنیزه داشته باشند.

مدل های کابینت ممبران سفید

ممبران سفید ساده

کابینت ممبران مدرن سفید

مزیت های ممبران رنگ سفید

همانطور که گفته شد رنگ سفید آشپزخانه شما را روشن تر و بزرگتر نشان می دهد در ضمن با توجه به ظاهری که کابینت های ممبران دارند انتخاب رنگ سفید برای ان ها باعث می شود تا کابینت ها هم ظاهری مدرن و هم کلاسیک داشته باشند. رنگ سفید امکان استفاده از لوستر های مدرن را نیز به شما می دهد.

مزیت های ممبران رنگ سفید

اما یکی از ایراداتی که به این رنگ وارد است این است که به راحتی لکه ها و آلودگی ها را نشان می دهد. اگرچه این می تواند خوب باشد چرا که شما راحت تر متوجه کثیفی می شوید و سریعتر آن را پاک کرده و این عمر کابینت های شما را بیشتر می کند.

مدل جدید ممبران سفید

اگر کف آشپزخانه شما سرامیک سفید رنگ و یا در کل روشن است و یا به تارگی پارکت هایی روشن را نصب کرده اید ممبران سفید یکی از بهترین گزینه ها برای کامل کردن دکور آشپزخانه شما خواهد بود.

کابینت ممبران سفید صدفی

در کل رنگ سفی صدفی یکی از محبوب ترین رنگ ها به خصوص برای کابینت ها به شمار می رود و نمونه های ممبران این رنگ نیز ظاهر مجللی داشته و معمولا در اشپزخانه های بزرگ جلوه ای استثنایی و لوکس را به نمایش می گذارند. شما می توانید کابینت های خود را به این رنگ سفارش دهید و یک جزیره به رنگ یکسان و یا به رنگ مشکلی و یا خاکستری را سفارش دهیید تا هم ظاهری ساده و کلاسیک و هم رنگبندی مدرنی در آشپزخانه خود داشته باشید.

جهت مشاهده مدل های جدید کابینت های لاکچری وارد این بخش از آذرخش دکور شوید.

کابینت ممبران سفید صدفی

مدل ممبران سفید صدفی

ممبران سفید صدفی جدید

کابینت ممبران سفید طلایی

ترکیب رنگ سفید و طلایی در انواع کابینت ها خصوصا مدل ممبران ظاهری منحصر به فرد را خلق می کند که برای آشپزخانه های باز و نورگیر ایده آل است. بازتاب نور توسط هر دو رنگ سفید و طلایی سبب بزرگتر دیده شدن فضا شده و آن را بسیار روحیه بخش می کند. در ضمن یراق الات نظیر دستگیره ها و پایه ها بیشتر به رنگ طلایی و از جنس فلز خواهند بود.

کابینت ممبران سفید طلایی

ممبران مدل سفید طلایی

کابینت ممبران سفید طلایی جدید

کابینت ممبران سفید طوسی

تلفیق و ترکیب کردن دو رنگ سفید و طوسی نیز می تواند بسیار جذاب باشد و در هر اشپزخانه ای و با هر سکبی جذابیت خود را داشته باشد. این دو رنگ سبب مدرن تر شدن فضا می شوند و حسی از ارامیش را در فضا القا می کنند. کابینت های ممبران سفید طوسی نیز در دسته کابینت های پست مدرن واقع می شوند چرا که هم ظاهر کلاسیک و هم مدرن را با هم دارند.

کابینت ممبران سفید طوسی

مدل جدید کابینت ممبران سفید و طوسی

ممبران سفید مشکی

ممبران سفید مشکی

کابینت ممبران مشکی سفید

قیمت ممبران سفید

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مشخصات فنی و فیمت کابینت های ممبران می توانید با شماره های درج شده در سایت آذرخش دکور تماس بگیرید دقت کنید که تمامی مواد به کار رفته در ساخت ار نوع درجه یک بوده و مجموعه آذرخش دکور کیفیت ساخت و نصب کار را تضمین می کند.

سفارش کابینت ممبران سفید لوکس

قیمت ممبران سفید

نمونه کار ممبران سفید

نمونه کار ممبران سفید

جدیدترین کابینت ممبران سفید

ممبران سفید

طرح ممبران سفید رنگ

ممبران سفید لوکس و شیک

ممبران سفید طلایی

عکس ممبران سفید

نمونه ممبران سفید لوکس و لاکچری

ممبران سفید سلطنتی

ممبران سفید سلطنتی

مدل شیک و لاکچری ممبران سفید

نمونه کار آشپزخانه ممبران سفید

ممبران سفید قیمت

مدل ممبران سفید لوکس

پرسش و پاسخ ها
  • جدید ترین مدل های کابینت ممبران سفید
    در این بخش سایت می توانید جدید ترین مدل های اجرا شده ممبران سفید را توسط تیم آذرخش دکور مشاهده کنید.
  • ممبران سفید برای چه آشپزخانه ای مناسب است ؟
    کابینت های آشپزخانه ممبران به خصوص رنگ سفید آن برای فضا های متوسط و بزرگ و نور گیر مناسب است. داشتن کفپوش های چوبی و البته سقف های کلاسیک نیز در سازگاری کل طراحی فضا تاثیر گذار خواهد بود.
  • کابینت ممبران سفید رنگ به صورت قسطی ؟!
    مجموعه آذرخش دکور این فرصت را به شما می دهد تا با ثبت نام در سایت بای چک و ارائه مدارک به راحتی بتوانید هزینه پروژه خود را به صورت کاملا قسطی پرداخت کنید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *