سقف کشسان

اجرای سقف کشسان :‌ نسل جدید سقف کاذب SSC با وزن بسیار سبک که هر متر مربع آن در حدود ۱۸۰ الی ۲۰۰ گرم وزن داردو این سقف ها در کشورهایی نظیر فرانسه ، آلمان ، روسیه ،‌استونی و اوکراین تولید شده و برخلاف سیستم های موجود نیاز به آویز نداشته و درکلیه اشکال و ابعاد به صورت یکپارچه قابل اجرا می باشد که با حرارت داخل ریل اختصاصی نصب شده و پس از سرد شدن به حالت مورد نظر خواهد رسید و در محیط هایی که دمای آن -۲۰ الی +۸۰ درجه سانتی گراد حرارت دارد تغییر حالت نمی دهد. در اینگونه سقف ها می توان از سیستم های نور پردازی و تهویه را با سقف کاذب ترکیب نمود. لازم به ذکر است این سقف ها از مواد طبیعی و بدون سرب تولید شده اند.

گارانتی سقف های کشسان

سقف های دکوراتیور کشسان SSC دارای ۱۰ سال ضمانت در قبال باز شدن خز جوش ، خشک شدگی، تغییر رنگ و حالت می باشد. که این خود گواهی بر کیفیت این محصول می باشد.

سقف کشسانی

پوشش سقف کشسان

این نسل از سقف می تواند تاسیسات، ناهمواری ها ، لکه های ایجاد شده از رطوبت را در کمترین زمان و به زیبا ترین حالت بپوشاند و یا می توان پس از اتمام عملیات سفق کاری جهت کاهش بار ساختمان و تسریع در عملیات نازک کاری از این نسل از سقف استفاده کرد.

اجرای سقف کشسان

مزایا استفاده از این سقف

سقف های کشسان در برابر رطوبت مقاوم بوده و می توان آنها را در فضاهای مرطوب مانند استخر ها ، سرویس های بهداشتی و آشپزخانه استفاده کرد. این سقف ها ضد چربی ، گرد و غبار و ضد حریق هستند.

اینگونه سقف ها قابلیت جابه جایی از مکانی به مکان دیگر و همچنین قابلیت ترمیم پذیری دارند. همچنین خاصیت آنتی باکتریال این سقف های کاذب باعث شده تا انتخاب مناسبی برای اتاق های جراحی ، مطب ها و آزمایشگاه ها باشد.

 

سقف کشسان استخر

این سقف ها علاوه بر زیبایی و جذابیت فوق العاده ای که دارند عایق صدا ،‌عایق روطبت ، عایق حرارت و فیلترینگ نور بوده و از همه مهم تر قابل شستشو و نظافت می باشند. و در کمترین زمان ممکن بدون تخریب و جابه جایی های پر هزینه نصب و اجرای آن انجام خواهد شد.

سقف کشسان

برای خدمات نصب ، و مشاوره با گروه آذرخش دکور تماس حاصل کنید. مجموعه آذرخش دکور با بیش از ۱۲ سال تجربه درخشان در زمینه بازسازی و نوسازی ساختمان ، نصب و اجرای پارکت لمینت ، کاغذ دیواری ، کفپوش و دیوار پوش و سقف های کاذب و … مفتخر است که پروژه های بسیاری را با موفقیت انجام داده و با کارشناسان و افراد مجرب خود آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.