ست کردن مبل و کاغذ دیواری

5/5 - (2 امتیاز)

یکی از آیتم هایی که در زیبایی فضای خانه میتواند موجب زیبایی و جذاب تر به نظر رسیدن آن شود، وجود هماهنگی بین رنگ های اجزای درون آن فضاست. همانطور که میدانید بین عناصر داخلی یک خانه، رنگ کاغذ دیواری ، مبل و پرده ها در صورتی که با یکدیگر همخوانی داشه باشد در زیبایی آن مکان می توانند بسیار موثر باشند. اگر این کار برایتان سخت است و یا از ترکیبات رنگی اطلاعات زیادی ندارید، با خواندن این مقاله میتوانید با نحوه ست کردن مبلمان و کاغذ دیواری آشنا شوید.

کاغذ دیواری با مبلمان و پرده تم زرد و کرم

برای استفاده از این رنگ ، تم اصلی فضا زرد و کرم و نارنجی می باشد. کوسن های روی مبل نیز در خود از این رنگ استفاده کرده اند. کاغذ دیواری که با این ترکیب رنگی بخواند میتواند، رنگ کرم روشن یا سفید باشد. از رنگ هایی همچون زرد و نارنجی در کاغذ دیواری اصلا به کار نبرید می توانید رنگ هایی مشابه مانند کرم یا قهوه ای روشن را در کفپوش یا پارکت لمینت استفاده کنید.

کاغذ دیواری با مبلمان و پرده تم زرد و کرم

ست کاغذ دیواری و مبل با رنگ آبی

اگر دوست دارید از رنگ ای خاص در دکوراسیون داخلی خود استفاده کنید، ست کردن مبلمان و کاغذ دیواری آبی رنگ می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد. استفاده از رنگ های کرم، آبی یا سورمه ای موجب خاص شدن دکوراسیون و همچنین جذاب تر شدن آن میشود. اگر از تن رنگ آبی روشن میخواهی بهره ببرید، این رنگ کمی سخت تر از سرمه میتوان با دیگر رنگ های ست و هماهنگ شود.

ست کاغذ دیواری و مبل با رنگ آبی

مبل زرشکی و کاغذ دیواری

زرشکی جز دسته رنگ هایی است که برای دکوراسیون سلطنتی و کلاسیک بیشتر استفاده میشود. این رنگ همیشه و همه جا جز ترکیبات محبوب بوده است و هیچ وقت از مد نخواهد افتاد. اگر به دکوراسیون پر زرق و برق علاقه دارید، از رنگ زرشکی در ترکیب رنگی خود استفاده کنید البته قبل از انتخاب فضای خانه را در نظر داشته باشید؛ زیرا رنگ تیره فضا را کوچک تر به نظر میرساند.

مبل زرشکی و کاغذ دیواری

ترکیب رنگ کاغذ دیواری با مبلمان کرم و قهوه ای

معمولا رنگ های قهوه ای و کرم جز دسته رنگ های محبوبی هستند که به ذهن هر شخصی جهت ترکیب رنگ مبلمان و کاغذ دیواری میرسد. ترکیب این رنگ ها را بسته به اینکه چقدر بخواهیم فضای خانه را لوکس تر سازیم، می توانید انتخاب کنید. برای اینکه محیط را از یکنواختی در آوریم، می توانید از رنگ های متفاوت تری در پرده ها و کوسن استفاده کنید.

ترکیب رنگ کاغذ دیواری با مبلمان کرم و قهوه ای

ترکیب مبلمان و کاغذ دیواری به رنگ شیری

اگر از رنگ های قهوه ای در ترکیب رنگ مبلمان خود استفاده میکنید، حتما میدانید که این دسته از رنگ ها، موجب تیره به نظر رسیدن محیط شده و بر خلاف خانواده های رنگی کرمی و شیری است. در این ترکیب میز میتواند به رنگ سفید انتخاب شود.

ترکیب مبلمان و کاغذ دیواری به رنگ شیری

ترکیب کاغذ دیواری با مبلمان طوسی

رنگ هایی همچون طوسی باعث روشن شدن فضا شده آن را مدرن تر به نظر میرساند. رنگ های کرم قهوه ای رنگ های هستند که بیشتر برای مبلمان و کاغذ دیواری به کار برده میشود؛ در صورتی که این رنگ ها برای شما خسته کننده شده است میتوانید از رنگ های سفید و طوسی استفاده کنید. رنگ طوسی جز خانواده رنگ های خنثی است که با هر سبک و رنگی هماهنگ شده و موجب زیبا به نظر رسیدن آن میشود. افرادی که به سبک های سلطنتی، کلاسیک و حتی مدرن هم علاقه دارند میتوانند از این ترکیب رنگ بهره مند شوند. پرده ها در این ترکیب رنگی می توانند به طرح ساده یا راه راه باشند.

ست کاغذ دیواری با مبلمان طوسی

ترکیب رنگی بنفش و صورتی

در صورتی که انتخاب دیگری نداشته باشید، میتوانید از ترکیب رنگ های یاسی و بنفش در کنار کرم و خاکی بهره ببرید. این ترکیب رنگ جز ترکیب های خاصی بوده که اگر به سلیقه شما خوش می آید، استفاده از آن می تواند فضای خانه را به گکلی تغییر دهد. اما اگر رنگ درستی برای ترکیب با رنگ بنفش استفاده نشود، میتواند به زودی خسته کننده شود.

ترکیب رنگی بنفش و صورتی

کاغذ دیواری هایی که برای این رنگ می توان به کاربرد، کاغذ دیواری به سبک مدرن با طرح های راه راه میباشد. صندلی ها میتوانند به رنگ طوسی یا مشکی باشند. برای اینکه همه جای خانه کاغذ دیواری بنفش نباشد، میتوان از رنگ یاسی یا سفید روشن در دیوارهای دیگر بهره ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *