دیوارپوش کابینت های گلاس

5/5 - (1 امتیاز)

درست است که کابینت های آشپزخانه مهم ترین فاکتور دکوری در کل دکوراسیون داخلی در آشپزخانه به شمار می روند اما این به این معنا نیست که شما نباید به دیگر المان ها و عناصر دکوری توجه کنید بلکه برعکس برای اینکه بتوانید زیبایی کابینت ها و طرح کلی دکور را به رخ بکشید باید به دنبال انتخاب درست دیگر عناصر دکوراسیون باشید. کابینت هایگلاس یکی از محبوب ترین مدل های سبک مدرن است که در حال حاضر در کشور ما در انواع واحد ها نصب می شود و بسیاری به دنبال دیوارپوش مناسب کابینت های گلاس هستند تا بتوانند دکوراسیون آشپزخانه شان را به بهترین شکل تکامل دهند.

در این مقاله قصد داریم تا بهترین دیوارپوش های بین کابینتی هایگلاس را به شما عزیزان از نظر رنگ و جنس معرفی کنیم.

انتخاب دیوارپوش مناسب کابینت های گلاس

از جمله اصلی ترین خصوصیات ظاهری کابینت هایگلاس براق بودن و ساده بودن آن هاست پس شما باید به گونه ای دیوارپوش را انتخاب کنید که با رنگ و سادگی کابینت ها سازگار باشد.

اگرچه این به این معنا نیست که شما نباید از دیوارپوش های طرح و الگو دار استفاده کنید بلکه به این معناست که باید طرحی را خریداری کنید که با رنگ کابینت و براقیت آن سازگار باشد و طرحی که روی آن زده است نمای کلی را خراب نکند.

گزینه های زیادی برای اینکار وجود دارند و خوشبختانه شما در انتخاب محدود نخواهید بود.

انتخاب دیوارپوش مناسب کابینت های گلاس

اولین گزینه ای که می توانید برای دیوار اشپزخانه و فضای بین کابینتی هایگلاس در نظر بگیرید دیوارپوش های پی وی سی هستند. PVC یکی از رایج ترین متریال هایی است که در ساخت انواع عناصر دکوری استفاده می شود و تایل های دیواری نیز یکی از آن ها هستند. شما می توانید با توجه به رنگی که روکش هایگلاس شما دارد یک طرح دیوارپوش PVC را بخرید. این گزینه هم برای دیوار کلی و هم برای فضای بین کابینتی مناسب است. قیمت دیوارپوش PVC را در این بخش از وب سایت آذرخش بررسی کنید.

کاغذ دیواری مناسب کابینت هایگلاس

نوع دیگری از دیوارپوش ها که در واقع محبوب ترین نیز هستند کاغذ دیواری ها هستند که قیمت مناسبی هم دارند. از آن جا که می خواهید برای آشپزخانه کاغذ را انتخاب کنید بهتر اس سراغ آن هایی بروید که از پی وی سی و یا متریال های مقاوم ساخته شده اند.

کاغذ دیواری ها مدل ها و طرح های بسیار مختلفی دارند و شما از این نظر محدودیتی ندارید. سعی کنید اما مدلی که انتخاب می کنید زیاد شلوغ نباشد و رنگ آن ها سازگاری کاملی با کابینت ها و کف آشپزخانه داشته باشد. برای مشاهده مدل جدید کاغذ دیواری وارد این بخش شوید.

کاغذ دیواری مناسب کابینت هایگلاس

دیوارپوش چوبی بین کابینتی های گلاس

دیوارپوش های طرح چوب یا چوبی نیز یکی از گزینه های مناسب هم برای کل دیوار و هم برای فضای بین کابینتی هستند. ترکیب رنگ قهوه ای از روشن گرفته تا تیره با رنگ های رایج کابنیت هایگلاس می توانید باعث ایجاد یک تلفیق زیبا بین دو عنصر مدرن و کلاسیک شود و اشپزخانه شما را بسیار خاص جلوه دهد. برای مثال در تصویر زیر می توانید ببینید که طراح برای فضای بین کابینتی این نوع دیوارپوش را برگزیده است و ترکیب رنگ های قهوه ای سفید و سیاه بسیار خاص شده است.

دیوارپوش چوبی بین کابینتی های گلاس

دیوارپوش بین کابینتی هایگلاس طرح سنگ

درست مانند حسی که ترکیب کردن چوب و طرح و رنگ آن با مدرنیته هایگلاس ایجاد می کنند استفاده از طرح سنگ و دیوارپوش های سنگی در کنار کابینت های مدرن هایگلاس می تواند سبب نئوکلاسیک شدن آشپزخانه شما شود.

شما می توانید از تایل های پی وی سی طرح سنگ و یا تایل های مقاوم تر استفاده کنید. طرح آجر نیز محبوب است اما طرح سنگ های طبیعی کمی رایج تر است و با سلیقه ها بیشتر سازگار است.

دیوارپوش بین کابینتی هایگلاس طرح سنگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *