دستگیره کابینت

5/5 - (3 امتیاز)

در مقاله های پیشین آذرخش دکور شما را در زمینه انتخاب درست کابینت آشپزخانه راهنمایی کرده ایم. خواندن این مقاله را به شما عزیزان که قصد سفارش طرح های جدید دارید را توصیه می کنیم. { راهنمای انتخاب کابینت اشپزخانه }. یکی از بخش های تاثیر گذار در هر نوع کابینتی دستگیره های آن هستند و برخی برای انتخاب آن ها نیز دچار تردید می شوند. در این مقاله قصد داریم انواع دستگیره کابینت آشپزخانه را معرفی کنیم و شما را در خرید آن ها راهنمایی کنیم.

انواع دستگیره کابینت آشپزخانه

دستیگره ها را از جنبه های مختلفی تقسیم بندی می کنند برای مثال انواع دستگیره از نظر جنس عبارتند از :

  • چوبی
  • فلزی
  • شیشه ای
  • پلاستیکی
  • سنگی و سرامیکی

انواع دستگیره کابینت آشپزخانه

انواع دستگیره کابینت از نظر سبک عبارتند از :

  • سبک مدرن
  • سبک کلاسیک
  • سبک نئوکلاسیک
  • لوکس و لاکچری
  • مدل های توکار یا مخفی

می بینید که مدل های مختلف دستگیره کابینت وجود دارد و همین در بسیاری از مواقع برای کسانی که می خواهند دکوراسیون اشپزخانه خود را به وسیله کابینت ها تغییر دهند انتخاب را سخت می کند. در ادامه شما را در زمینه انتخاب درست آنها راهنمایی می کنیم تا بهترین تصمیم را در نهایت گرفته و زیبا ترین مدل ممنکن را انتخاب کنید.

راهنمای انتخاب انواع دستگیره کابینت

در انتخاب دست گیر ها باید دقت کنید چرا که باید ظاهر و سبک آن ها با کل آشپزخانه شما و علی الخصوص کابینت ها ست شود.

انتخاب دستگیره کابینت مدرن های گلاس 

برای این دسته از کابینت ها که در سبک مدرن قرار می گیرند و از آن جا که این سبک سادگی را نشان می دهد بهتر است دستگیره های ساده ای را انتخاب کنید اگرچه بسیاری سعی می کنند که از نمونه های مخفی و تو کار استفاده کنند. از نظر جنس بیشتر مدل های موجود در بازار فلزی و یا پلاستیکی هستند و طرحی بسیار ساده و بدون الایش دارند.

راهنمای انتخاب انواع دستگیره کابینت

دستگیره مناسب کابینت ممبران

مدل کابینت ممبران اکنون به یکی از محبوب ترین دیزاین ها برای آشپزخانه ها تبدیل شده است که هم از فاکتور های ظاهری سبک مدرن و هم کلاسیک بهره مند است. دستیگره هایی که عمدتا برای این دسته کابینت ها استفاده می شود طراحی خاصی دارند و می توانند از شیشه چوب و یا فلز و پلاستیک ساخته شده باشند. این دست گیره ها کمی منبت کاری داشته و نسبت به مدل های ساده گران تر هستند.

دستگیره مناسب کابینت ممبران

دستگیره کابینت مدرن انزو

کابینت های انزو یکی از محبوب ترین مدل ها برای آشپزخانه های مدرن هستند. این دسته که زیر مجموعه ای از کابینت های رنگ پولیشی می باشند دستیگره هایی عمدتا فلزی و ساده دارند. در کل شباهت زیادی به دسته های آن ها با کابینت های گلاس است.

دستگیره کابینت انزو

برای سفارش کابینت انزو با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت وارد این بخش از وب سایت آذرخش دکور شوید + بیش از 23 سال تجربه در زمینه طراحی و ساخت و اجرای انواع کابینت آشپزخانه

دست گیره کابینت کلاسیک چوبی و ام دی اف

کابینت های چوبی جز لوکس ترین مدل ها برای هر اشپزخانه ای هستند و همه اجزای آن به گونه طراحی و قرار گرفته اند که لاکچری بودن آن ها را به تصویر بکشند. دستگیره هایی که برای آنها استفاده می شود معمولا چوبی هستند و ظاهری منبت کاری شده و کنده کاری شده را دارند و بسیاری از مدل های آن ها با دست ساخته شده اند.

دست گیره کابینت چوبی و ام دی اف

دستگیره کابینت روستیک

کابینت های روستیک در خانواع نئوکلاسیک و کلاسیک قرار می گیرند و بیشتر آن ها از ام دی اف با روکش چوبی ساخته می شوند به همین دلیل بیشتر مدل ها دستگیره های چوبی دارند اما از نظر ظاهری ساده تر از مدل های کابینت کلاسیک تمام چوب خواهند بود. اگرچه  در برخی طرح امکان استفاده از دسته های فلزی نیز وجود دارد.

دستگیره کابینت روستیک

از جمله مهم ترین نکته ای که هنگام خرید باید در نظر بگیرید سازگاری رنگ دسته ها با سایر المان های دکوری موجود در آشپزخانه است اگرچه مهم ترین مسئله سازگاری طرح و رنگشان با خود کابینت هاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *