خرید اقساطی دیوارپوش

5/5 - (1 امتیاز)

مجموعه آذرخش دکور تصمیم گرفته است تا با ایجاد بستری به افراد در تهیه محصولات خود به صورت اقساطی کمک کند. با تلاش های مجموعه آذرخش دکور در زمینه خرید اقساطی افراد می توانند تمامی تجهیزات دکوراسیون داخلی را به صورت قسطی با پرداخت ماهانه ثبت سفارش کنند. مدت زمان پرداخت اقساط با توجه خواسته مشتری بین یک تا حداکثر 24 ماه متغیر خواهد بود. پیش پرداخت نیز تنها یک چهارم مبلغ کل فاکتور می باشد. جهت خرید اقساطی دیوارپوش ادامه ی این مطلب را مطالعه نمایید.

جهت مشاهده ی جدیدترین طرح های دیوارپوش به این بخش از فروشگاه مراجعه فرمایید.

خرید اقساطی دیوارپوش

فروش اقساطی دیوارپوش

این ویژگی باعث می شود تا افراد راحت تر بتوانند نسبت به خرید محصول خود اقدام کنند. همچنین دغدغه ای نسبت به خرید یکجا و قیمت گران محصول نداشته باشند. خرید به این صورت تنها منحصر به خرید دیوارپوش نمی باشد بلکه تمامی محصولات در مجموعه آذرخش دکور امکان خرید به صورت اقساطی را دارند. در نتیجه شما می توانید در تنوع گسترده ای از طرح ها، رنگ ها و مدل ها دیوارپوش مناسب خود را به صورت قسطی تهیه کرده و تحویل بگیرید. شما می توانید انواع مدل های دیوارپوش را در این مجموعه مشاهده کنید و جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس حاصل کنید.

خرید و ثبت سفارش

امکان خرید و ثبت سفارش از طریق سایت به صورت آنلاین و یا از طریق تماس با شماره های درج شده در سایت وجود دارد. خرید به صورت حضوری نیز امکان پذیر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *