جابه جایی پارتیشن اداری

5/5 - (3 امتیاز)

پارتیشن های اداری با تنوع بالایی که دارند تبدیل به یکی از المان های اصلی دکوراسیون داخلی اداره ها شده اند و هدف آن ها دیگر تنها بخش بندی مکان نیست و طراحان مختلف سعی می کنند با دیزاین های خاص خود با استفاده از دیوار های جدا کننده محیط کاری شادابی را طراحی کنند تا کارمندان بازده بالاتری داشته باشند و کل فضا مدرن و زیبا شود. اما گاهی یک شرکت ممکن است نیاز به جابه جایی مکان خود داشته باشد و این امر پس از نصب پارتیشن های اداری رخ دهد و به همین دلیل مدیر مجموعه شاید به فکر جابه جایی پارتیشن اداری افتاده باشد. در ادامه این بخش بهترین روش جابه جایی و اینکه آیا اصلا امکان انتقال و نصب دوباره برخی دیوار های جدا کننده هست یا خیر نکاتی را عنوان خواهیم کرد.

دلایل جابه جایی پارتیشن های اداری

دلایل مختلفی می توانند علت نیاز به جا به جایی و انتقال پارتیشن ها باشند اما اصلی ترین آن ها عبارتند از :

  • نقل مکان شرکت به دفتری دیگر
  • نیاز به نصب دیواره های جدیدتر
  • تغییر نوع نصب پارتیشن ها

نصب و اجرای انواع پارتیشن های اداری با بهترین متریال و قیمت ایده آل توسط تیم مجرب با بیش از 14 سال تجربه + نصب در تهران و سایر شهر ها

اما چرا گاها بهتر است که هزینه کنید و برای جابجایی پارتیشن ها اقدام کنید ؟

دلایل جابه جایی پارتیشن های اداری

اولین و هم ترین مزیت برای اینکار صرفه جویی بسیار زیاد است به این علت که دیگر نیاز نیست نوع جدیدی از پارتیشن را سفارش دهید و دوباره هزینه متریال و ساخت را به یک تیم سازنده بدهید. اگر پارتیشن متحرک داشته باشید فرایند انتقال و تغییر مکان بسیار راحت تر می شود و به این علت که این دسته از دیوار های جدا کننده سبک هستند و معمولا چرخدارند به راحتی جا به جا شده و در محیط دیگری قرار می گیرند. تغییر دکوراسیون سریع و مدیریت بهتر فضا از مزیت های جا به جایی پارتیشن است.

جابجایی انواع پارتیشن

شاید فکر کنید که پارتیشن شیشه ای فریم لس و یا ام دی اف دو جداره ای که نصب کرده اید دیگر امکان جا به جایی ندارد اما اشتباه می کنید هر نوع دیوار جدا کننده ای را می توان انتقال داد تنها میزان زحمتی که برای باز کردن آن ها و نصب کردنشان در یک محیط دیگر نیاز است کم و یا زیاد می شود برای مثال شما به یک تیم حرفه ای و مجرب برای نقل و انتقال پارتیشن شیشه ای دوجداره تک جداره و پارتیشن چوبی دفتر خود به یک مکان دیگر دارید و برای اینکار هزینه بیشتری هم باید بکنید اما هزینه ای که متحمل می شوید کمتر از میزان بودجه ای است که باید برای سفارش دیوار جدا کننده جدید بپردازید.

جابجایی انواع پارتیشن 

اما همانطور که اشاره شد پارتیشن های متحرک و پاراوان ها بسیار راحت جا به جا می شوند و زمان زیادی هم صرف انتقال آن ها نمی کنند. دسته دیگر پارتیشن ها که مخصوص فضای باز هستند نیز معمولا راحت جا به جا می شوند. قیمت پارتیشن متحرک را در این بخش بررسی کنید.

نکات مهم جا به جایی پارتیشن اداری

  • استفاده از یک تیم متخصص و با تجربه جهت اندازه گیری و جدا کردن و نصب دوباره پارتیشن ها
  • در صورتی که پارتیشن ها از نوع ام دی اف یا چوبی است حتما از خشک بودن و رطوبت نداشتن مکان نهایی مطمئن شوید.
  • دقت و حساسیت لازم در کار توسط تیم اجرایی نیاز است تا به پارتیشن ها و یراق آلات آن ها مانند دستگیره ها اسیبی نرسد.
  • توصیه می شود همان تیمی که در ابتدا پارتشن های شما را نصب کرده اند برای جا به جایی به خدمت گرفته شوند.
  • در صورتی که جنس پارتیشن ها شیشه ای بود باید دقت بسیار بیشتری در جا به جایی آن ها کنید چرا که در صورت ضربه خودن امکان شکستن آن وجود دارد
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *