آب گرفتگی پشت سقف کشسان

5/5 - (1 امتیاز)

از آن جا که سقف های کاذب یکی از ترند های اصلی و پایه ای مهم برای دکوراسیون در طرح های جدید هستند و نصب مدل های مختلف خصوصا سقف های کشسان در مکان های متنوع رایج است باید در رابطه با مشکلاتی که ممکن است پس از گزشت زمان با آن ها رو به رو شوید راه حل هایی را عنوان کرد. سقف های کشی در محیط های مرطوب نظیر استخر ها و حمام و….بسیار نصب می شوند و یکی از مشکلاتی که می تواند برای آن ها به چند دلیل ایجاد شود آب گرفتگی پشت سقف کشسان می باشد.

سقف های کشسان کاذب فضایی خالی بین خود و سقف اصلی دارند که از این فضا برای عبور دادن لوله ها و تاسیسات استفاده می شود پس این سوال پیش می آید که اگر یک لوله آب که احتما مرتبط با سیستم خنک کننده شماست نشتی داشته باشد و آب در فضای پشتی سقف جمع شود چه مشکلی برای آن بوجود می آید  و چطور باید سریع این مسئله را حل کرد ؟ مدل های جدید سقف کشسان را در این سایت مشاهده کنید.

دلایل آب گرفتگی پشت سقف کشسان

اصلی ترین جمع شدن آب در فضای پشتی سقف ترکیدن لوله ها و نشتی داشتن آب از آنهاست که در صورت قدیمی بودن لوله ها و عدم نگهداری درست و یا حتی نصب غیر استاندارد سقف سیستم سرمایشی و…ممکن است سه سرعت دچار نشتی شود و قطره های اب در سقف جمع شوند. البته دقت کنید که اگر این مشکل برای دیگر سقف های کاذب مثلا کناف بوجود آید شما هیچ راه حلی به جز تخریب و تعمیر و سپس نصب سقف جدید ندارید.

دلایل آب گرفتگی پشت سقف کشسان

اما یکی از اصلی ترین مشخصاتی که سقف های کشسانی دارند این است که در برابر رطوبت بسیار مقاومند و تحمل وزن بالایی را هم دارند یعنی به ازای هر متر مربع می توانند مقدار قابل توجهی وزن را دوام آورند بدون اینکهپاره شوند.  یعنی در صورت نشت آب سقف شما می تواند در هر متر مربع 150 کیلوگرم وزن اب را تحمل کند بدون اینکه قطره ای آب به کف خانه برسد.

تخلیه آب پشت سقف نیاز به ابزار و دانش کار است و به همین دلیل شما نباید خودتان اقدام به حل این مسئله کنید. تیم متخصصی که کار را برای شما اجرا کرده است را برای حل این مشکل فرا بخوانید تا ایشان با استفاده از ابزار مناسب و برش دادن بخشی از سقف آب جمع شده را تخلیه کنند. مزیتی که این سقف ها دارند این است که پس از حل مشکل دوباره مثل روز اول نصب شده و شما نیاز نیست هزینه ای دوباره برای سقف جدید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *