ویوالدی

آلبوم کاغذ دیواری ویوالدی یکی از آلبوم های برند اپکس لاکچری (APPEX LUXURY) می باشد که ساخت و طراحی آن در کشور هلند انجام گرفته و از محصولات با کیفیت در کشور ایران به شمار می رود. این محصولات از کیفیت ساخت بسیار بالای برخوردارند و همچنین از بسیاری از استاندارد های جهانی نیز برای اثبات کیفیت برخوردار هستند. آذرخش دکور نماینده و عامل فروش محصولات اپکس لاکچری می باشد که می توانید اجناس این برند را به صورت آنلاین و یا به صورت حضوری با مراجعه به محل فروشگاه تهیه کنید.

خصوصیات آلبوم ویوالدی (Vivaldi)

این آلبوم دارای سبک مدرن می باشد که سبب شده بتوان از آن برای تزیین کردن بسیاری از واحد ها استفاده شود. طرح های این کاغذ دیواری بسیار زیبا می باشند و می توانند چشم هر نوع کاربری را به خود جذب کنند. جنس این محصولات از NON-WOVEN می باشد که گونه ای از پارچه می باشد و تولید شده از الیاف بدون بافت می باشد. این پارچه ها به این صورت می باشد که الیاف در هم آمیخته شده و بر روی آنها عملیات اتصال صورت می گیرد.

گفتنی است که این کاغذ دیواری ها قابلیت شست و شو را دارد و می توان با استفاده از مواد شوینده ی مخصوص آنها را نظافت کرد. این محصولات به صورت رولی عرضه می شوند و در هر رول از آنها 10 متر دیوارپوش وجود دارد که دارای 53 سانتی متر عرض هستند. از این پس می توانید محصولات مورد نیاز خود را از فروشگاه آذرخش دکور به صورت اقساطی نیز تهیه کنید.

نمایش 1–16 از 53 نتیجه