هپی گرل

کاغذ دیواری های یکی از محصولاتی هستند که در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرند و می توان با استفاده از آنها بخش های مختلف یک واحد را به شکل های گوناگونی تزیین کرد. آلبوم هپی گرل یکی از آلبوم های کاغذ دیواری روستر (Roster) می باشد. محصولات روستر در کشور چین طراحی و تولید می شوند و از قیمت و کیفیت مناسبی برخوردارند. آذرخش دکور نماینده و عامل فروش محصولات روستر می باشد و می توانید خرید خود را از این فروشگاه به صورت اینترنتی و یا به صورت حضوری انجام دهید.

خصوصیات آلبوم کاغذ دیواری هپی گرل

این آلبوم همانطور که مشاهده می کنید دارای طرح های فانتزی می باشد که میتوان برای کودکان بسیار انتخاب مناسبی باشد. از این محصولات بیشتر برای پوشش اتاق خواب کودکان و یا محل هایی از مهد کودک استفاده می شود. جنس آنها از PVC می باشد که نوعی پلاستیک بسیار مقاوم است و در دکوراسیون به مقدار زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. سبک آلبوم هپی گرل مدرن است و به همین علت در عین زیبایی جذابیت خاصی نیز برای محیط هایی که در آن نصب می شود ایجاد می کند.

این محصولات همچنین قابلیت شست و شو را دارند و می توانید با استفاده از مواد شوینده در مدت کوتاهی نظافت آن را انجام دهید. گفتنی است که این کاغذ دیواری به صورت رول می باشد که دارای 10 متر طول و 53 سانتی متر عرض است.

از این پس میتوانید خرید های خود را به صورت اقساطی از فروشگاه آذرخش دکور انجام دهید.

در حال نمایش 11 نتیجه