پارکت لمینت وینکس

پارکت لمینت وینکس یکی از لمینت های تولیدی کشور ایران می باشد که از کیفیت و قیمت مناسبی در میان دیگر نمونه ها برخوردار شده و قابلیت رقابت با محصولات داخلی و خارجی را دارد. کفپوش لمینت ها به علت داشتن خصوصیاتی مانند ضخامت کم در عین حال مقاومت بالا، داشتن قابلیت شست و شو، نصب آسان و بسیاری دیگر از ویژگی ها امروزه انتخاب مناسبی به عنوان یک کفپوش می باشند. این محصولات از تنوع بالایی در طرح و رنگ بهره می برند و مشتری می تواند بر اساس دکوراسیون داخلی به راحتی انتخاب خود را انجام دهد.

خصوصیات پارکت لمینت وینکس

بیشتر محصولات وینکس از کلاس سایشی AC4 بهره می برند و از این رو می توان آنها را در بسیاری از محل ها حتی محل های پر رفت و آمد مانند اداره ها نیز نصب کرد. همچنین لمینت با کیفیت استفاده شده در آنها از به وجود آمدن خط و خش بر روی سطح کفپوش جلوگیری می کند. ضخامت این پارکت ها 8 میلیمتر می باشد و کلیک های طراحی شده برای این محصولات این امکان را فراهم می کند تا تایل ها به خوبی در کنار یکدیگر قرار بگیرند و میان آنها فاصله به وجود نیاید. گفتنی است که این لمینت ها از یک سطح مات برخوردار شده اند که قابلیت آنتی استاتیک نیز دارد و همچنین می توان آن را در محل هایی که از سیستم گرمایش از کف استفاده می کنند نیز به راحتی نصب و استفاده کرد.

بیشتر لمینت های برند وینکس در برابر جذب آب مقاوم هستند و می توانید نظافت آنها را با استفاده از مواد شوینده به راحتی انجام داد بدون اینکه نگران آسیب رساندن مایعات به ساختار آنها باشید. همچنین می توانید از طریق فروشگاه آذرخش دکور به صورت اینترنتی و یا به صورت حضوری اقدام به خرید محصولات وینکس بکنید. گفتنی است که از این پس می توانید تمام خرید های خود را به صورت اقساطی از این فروشگاه انجام دهید.

مشاهده همه 4 نتیجه