کابینت معمولی

5/5 - (8 امتیاز)

کابینت معمولی یکی از محبوبترین و پرطرفدارترین و در عین حال مقرون به صرفه‌ترین انواع مختلف کابینت به کار رفته در دکور آشپزخانه به حساب می آید. در مورد تعریف این کابینتها باید بگویم که به کابینتی اطلاق می گردد که جنس آن از انواع مختلف چوب می باشد. این کابینت ها دارای نماهای مختلف از جمله نما های سلطنتی و غیره بوده و همچنین برای دستگیره های آن نیز از دستگیره های فلزی در انواع و اقسام نقش و نگار استفاده می شود.

کابینت های معمولی

در صورت استفاده از امکانات معمولی فضای نوستالژیک و دلنشین برای دکوراسیون آشپزخانه موردنظر ایجاد شده و یک آشپزخانه بسیار شیک و جذاب و در عین حال مدرن تداعی می گردد. کابینت این امکان را در اختیار کاربر قرار می دهد که در انواع مختلف آشپزخانه در هر ابعاد و اندازه ای مورد استفاده قرار گیرد و می توان کابینت معمولی را در آشپزخانه های کوچک و یا در آشپزخانه های بزرگ استفاده نمود.

کابینت معمولی آشپزخانه

کابینت ها به دلیل بهره بردن از عمق و ارتفاع متنوع این امکان را دارد تا به صورت بهینه برای آشپزخانه ها مورد استفاده قرار گرفته و در نتیجه بهترین فضا را برای کاربر برای چیدن لوازم و ظروف آشپزخانه ایجاد نمایند. از آنجایی که برای ساخت کابینت از چوب استفاده می‌گردد استفاده از آنها در آشپزخانه فضای گرم و صمیمی ایجاد می‌کند.

کابینت ام دی اف

مشخصات و ویژگی های کابینت های معمولی استفاده از تاج ها و درهای ابزار خورده و سرستون‌ها می باشد. در ساخت کابینت معمولی یک فضای شیشه ای تعبیه شده است که می توان از آن برای قرار دادن انواع مختلف ظروف تزیینی و سلطنتی و غیره به همراه نورپردازی های ویژه از آنها استفاده کرد و نمای بسیار ویژه به دکور آشپزخانه داد. معمولا برای رنگ آمیزی انواع مختلف کابینت های معمولی از رنگ های تیره و مایل به تیره استفاده می شود همچنین در کنار آن ها از انواع مختلف لامپ های تزئینی و لوستر های بسیار مجللی استفاده می گردد تا در نورپردازی دکور آشپزخانه بسیار زیبا و جذاب شده و زیبایی کابینت‌ها را دو چندان نماید.

نکات مهم در طراحی و نصب

کابینت بهتر است محل قرارگیری خود از دید افراد پنهان شود و همچنین از درب های جک دار برای استفاده در کابینت های معمولی استفاده گردد. انواع مختلف دستگیره های بسیاری در طرح ها و رنگ های مختلفی طراحی و تولید می شود و با توجه به معمولی بودن این نوع کابینت ها بهتر است از دستگیره هایی با نمای ساده استفاده نکنند چرا که زیبایی آن کاهش پیدا میکند. همچنین معمولاً کانتری که بر روی کابینت تقسیم می‌شود بهتر است از جنس کوارتز یا کورین در نظر گرفته شود. نکته دیگری که در هنگام طراحی و نصب کابینت به چشم می خورد این موضوع باشد که قرینگی در طراحی این کابینت ها معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد.

  • برای مشاوره خرید و اجرای کابینت می توانید با دفتر مرکزی آذرخش دکور در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *