کابینت سفید مشکی

Rate this post

ترکیب کردن رنگها در دکوراسیون داخلی و قرار دادن آن ها کنار یک دیگر البته به صورت هدفمند باعث زیبا تر شدن دیزاین کلی می شود و این مسئله در دکور آشپزخانه و به خصوص هنگام نصب کابینت های جدید بسیار مهم است. ترکیب رنگ در کابینت های مختلف نه تنها باعث می شود که ظاهر و فضا از کسل کنندگی دور شود بلکه حس و حال بهتری را هم به بیننده القا می کند. در این بخش از وب سایت آذرخش دکور قصد داریم بیشتر مدل های کابینت های سفید مشکی را به شما نشان دهیم چرا که این ترکیب یکی از رایج ترین و محبوب ترین ها بوده و در سبک مدرن و حتی نئوکلاسیک یکی از بهترین گزینه های پیش رو می باشد.

مزیت های کابینت های سفید مشکی

یکی از بزرگترین مزیت های کابینت های سفید مشکی این است که برای سبک مدرن و کسانی که علاقه دارند آشپزخانه های آن ها بیشتر مدرنیته را نشان دهد یکی از بهترین گزینه ها هستند. این دو ترکیب رنگی بالاترین تضاد را با هم دارند و اگر در درصد های درست کنار هم قرار گیرند می توانند ظاهری استثنایی را تشکیل دهند.

مزیت های کابینت های سفید مشکی

ترکیب رنگ سفید مشکی قابلیت اجرا در مدل های مختلف کابینت را دارد برای مثال می توانید مدل کابینت های گلاس – پی وی سی – نئوکلاسیک – ملامینه و…را با این رنگها سفارش دهید.

از سویی این دو رنگ در کنار هم به فضا شخصیتی خاص می دهند که چشم ها را خسته نمی کند و از سویی با دیگر المان های دکوراتیو یعنی کفپوش های رایج و دیوارپوش های متنوع سازگار هستند. البته دقت کنید که به کار گرفتن این رنگها لزوما در خود کابینت ها نبوده بلکه ممکن است کابینت ها سفید باشند و دیوارپوشی که بین کابینت ها قرار می گیرد و یا کانتر ها و…مشکی باشند و یا درصد ترکیب همیشه برابر نباشد و تنها یک بخشکوچک سفید یا مشکی باشد.

مدل جدید کابینت سفید مشکی

مدل جدید کابینت سفید مشکی

مدل کابینت آشپزخانه سفید و مشکی

نمونه کار کابینت سفید مشکی مدرن

عکس کابینت سفید مشکی جدید

سفید مشکی جدید

نمونه کار کابینت سفید مشکی تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *