کابینت آشپزخانه رنگ بژ

5/5 - (1 امتیاز)

هنگانی که بحث انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه مطرح است و افراد قصد سفارش یک طرح جدید را دارند به خاطر تنوع بالای رنگ ها گاها انتخاب یک گزینه سخت خواهد شد.در  کشور ما رنگ سفید و سپس قهوه ای بیشترین میزان مشتری را دارند و در بیشتر پروژه ها از این دو رنگ برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه استفاده می شود. اما برخی افراد از به دنبال رنگ های خاص تر هستند که در کمتر طراحی دیده شود و رنگ بژ یکی از بهترین و زیبا ترین رنگ هایی است که می توان آن را در آشپزخانه اجرا کرد. در ادامه این بخش آذرخش دکور جدید ترین مدل ها و نمونه کار های کابینت آشپزخانه رنگ بژ را قرار داده ایم.

رنگ بژ

رنگ بژ یکی از خاص ترین رنگ هایی است که در هر دو سبک مدرن و کلاسیک دکوراسیون داخلی استفاده می شود و در سال های اخیر در کشور ما هم محبوب تر شده است و با توجه به اینکه باعث ایجاد یک فضای گرم و آرامش بخش در محیط می شود طراحان سعی می کنند این رنگ را در پروژه های خود استفاده کنند.

رنگ بژ 

رنگ بژ یکی از ناشناخته شده ترین رنگ ها می باشد و بسیاری از افراد آن را با کرم و حتی خاکستری اشتباه می گیرند در واقع می توان گقت که بژ چیزی مانند خاکستری برنزی و یا ماسه ای می باشد و دیگر رنگ هایی که شباهت بسیار بالایی با آن دارند قهوه ای مایل به زرد و طوسی می  باشد. در حقیقت این رنگ را می توان ترکیب چندین رنگ پر کاربرد دانست.از سویی رنگ بژ تنوع بالایی نیز دارد و تنها یک کد رنگی نبوده و بلکه نمونه های روشن و تیره دارد. این رنگ در دسته رنگهای خنثی قرار می گیرد.

از جمله اصلی ترین مزیت های این رنگ ترکیب شدن با دیگر رنگها می باشد و به همین دلیل در دکوراسیون داخلی شاهد استفاده بیشتر از ان هستیم. از جمله دیگر رنگهایی که می توانید کنار بژ قرار دهید می توان به سفید قهوه ای خاکستری و…اشاره کرد.

مزیت های کابینت بژ

کابینت های رنگ بژ همانطور که گفته شد سبب ایجاد شدن فضایی گرم و با آرامش می شوند و از سویی منحصر به فرد تر از سایر رنگ ها می باشند. خنثی بودن رنگ این کابینت ها امکان ترکیب کردنشان با دیگر رنگ ها را فراهم می کند و شما می توانید با ترکیب رنگ سفید و یا …با آن فضایی دلخواه و منحصر به فرد خود را ایجاد کنید.

مزیت های کابینت بژ

رنگ بژ بازتاب نور نسبتا خوبی دارد خصوصا اگر کابینت شما براق باشد این خاصیت سبب بزرگتر دیده شدن آشپزخانه های کوچک می شود. از طرفی ست شدن راحت با کفپوش ها و دیوار پوش های سبب می شود تا طرح کلی دکوراسیون شما راحت تر تعیین گردد و دیگر وسواس و تردید بابت ترکیب های رنگی را نداشته باشید درست بر خلاف رنگ هایی خاص مانند سبز و…

کابینت بژ مات یا براق ؟

شما می توانید کابینت خود را براق یا مات سفارش دهید اما کدام یک گزینه بهتری خواهد بود ؟ اگر بخواهیم صادقانه پاسخ دهیم نمی توان بین براق و مات یکی را به صورت مطلق انتخاب کرد و بیشتر سلیقه افراد است که آن را تعیین می کند. از سویی بهتر است به طرح کلی آشپزخانه خود دقت کنید. گاها ترکیب هر دو مدل مات و براق می تواند بهترین ظاهر را داشته باشد. در صورتی که مساحت آشپزخانه کوچک است مدل های براق توصیه می شوند چرا که فضا را بزرگتر نشان می دهند.

اگر به دنبال مدل های براق هستید پیشنهاد می کنیم که کابینت های گلاس با رنگ بژ را انتخاب کنید چرا که در سبک مدرن بهترین گزینه می باشد.

کابینت بژ مات یا براق ؟

ترکیب رنگ کابینت بژ

برای ترکیب کردن رنگ در کابینت آشپزخانه باید به موارد زیادی دقت کنید اینکه رنگ هایی که می خواهید کنار هم قرار دهید از نظر کارکتر با یکدیگر سازگار هستند یا خیر ؟ همانطور که در ابتدا اشاره کردیم بژ رنگی خنثی می باشد و به همین خاطر با بسیاری از رنگ ها به راحتی ترکیب می شود اما نباید بدون در نظر گرفتن طرح کلی آن را با یک رنگ دلخواه ترکیب کنید بلکه بهتر است فاکتور های دکوراسیون نظیر کفپوش ها و دیوارپوش ها و…را هم در نظر گرفته و در نهایت از بین رنگ هاییی نظیر سفید قهوه ای خاکستری و…نتخاب کنید.

ترکیب رنگ کابینت بژ

رایج ترین ترکیب های رنگی :

  • کابینت بژ و سفید
  • کابینت قهوه ای و بژ
  • خاکستری و بژ

مدل و نمونه کار جدید کابینت رنگ بژ

مدل و نمونه کار جدید کابینت رنگ بژ

نمونه کار کابینت بژ

مدل کابینت بژ مدرن

عکس کابینت بژ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *