پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای ساده ، شیشه ای مات و رنگی در شرایط کنونی با توجه به چیدمان ها، دیزاین های خاص و کوچک تر شدن فضاها، پارتیشن ها بیشتر از گذشته مورد استفاده قرار می گیرند. پارتیشن ها این امکان را به شما می دهند تا بخش های مختلف محیط را بدون نصب دیوارهای کاذب، جدا کنید و هر زمان که خواستید با جابه جا کردن آن ها، در دکوراسیون خود تغییر ایجاد کنید.

مجموعه آذرخش دکور مجری انواع پروژه های بازسازی ، طراحی داخلی ، طراحی و اجرای پارتیشن های اداری و فروشنده انواع تجهیزات دکوراسیون داخلی با بیش از ۱۲ سال سابقه فعالیت است.

جهت استفاده قیمت و براورد هزینه ی پروژه با ما تماس بگیرید.

مزایا

  • صرفه جویی در زمان
  • بزرگ جلوه دادن فضا
  • انتقال نور
  • کاهش سر و صدا
  • ایجاد حریم خصوصی

شیشه سکوریت

در این نوع پارتیشن ها معمولا از شیشه سکوریت استفاده می شود که نوعی شیشه مقاوم در مقایسه با شیشه معمولی است. این نوع شیشه ها طی پردازش شیمیایی، مورد حرارت 700 درجه یا حتی بیشتر قرار گرفته سپس به سرعت در معرض هوای سرد قرار می گیرد و سخت و مقاوم خواهد شد.

پارتیشن شیشه ای

نوعی از پارتیشن ها که نام دیگر آن تتراگلس که می تواند یک جداره، دو جداره، فریملس، لمینت و… باشد. این پارتیشن ها امکان جداسازی و تقسیم بندی فضا را به شما می دهد تا بتوانید از حداقل فضا بیشترین بهره را ببرید. از این پارتیشن ها هم در منازل و هم در محیط های اداری می توان استفاده کرد.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای مات

گاهی اوقات با توجه به شرایط پارتیشن شیشه ای نیاز است که تنها یک طرف آن دید داشته باشد. در این نوع از سندبلاست استفاده شده و یک طرف شیشه مات می شود. اگر از این مدل در ادارات استفاده شود این امکان را به شما می دهد تا لوگوی شرکت را روی آن ها نصب کنید. از این مدل پارتیشن امروزه کمتر استفاده می شود.

اگر نیاز به این مدل پارتیشن ها دارید می توانید از شیشه مات استفاده کنید و یا از برچسب های مات کننده روی آن استفاده کنید.

پارتیشن شیشه ای مات

پارتیشن شیشه ای رنگی

جنس و ساختار این نوع از پارتیشن ها کاملا شبیه به پارتیشن های شیشه ای ساده است تنها تفاوت آن ها در استفاده از شیشه های رنگی به جای شیشه های شفاف است. مزیت استفاده از این نوع پارتیشن ها این است که در عین قابل تنظیم و قابل حمل بودن و داشتن عایق صوتی، فضایی برای جریان نور ایجاد می کنند. همچنین اگر شما علاقه به ایجاد طرح های خانه های قدیمی و سنتی هستید با استفاده از این پارتیشن ها، حس نوستالژیک را می توانید تجربه کنید. از نوع پارتیشن ها در کافی شاپ ها و رستوران ها نیز بسیار استفاده می شود.

طریقه اجرا و نصب

ابتدا درخواست خود را بر اساس نیاز خود و مکانی که باید پارتیشن نصب شود با کارشناسان ما در میان می گذارید.

کارشناسان به محل اعزام می شوند و با اندازه گیری مساحت فضا، بخش نقشه کشی ادامه کار را با توجه به سلیقه شما در دست می گیرند.

مرحله بعدی بر عهده نصاب است.

خدمات پس از فروش نیز به شما عزیزان ارائه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.