سقف کشسان آینه ای

سقف کشسان آینه ای از جدیدترین متریال های به کار رفته در واحد ها می باشد. این محصولات را می توان برای دکور کردن انواع واحد های اداری، تجاری و یا مسکونی استفاده کرد و این محصولات از زیر مجموعه سقف های کاذب به شمار می روند به همین دلیل بسیاری از مزایای این محصولات را نیز در ساختار خود دارند. سقف های کشسان همانطور که از اسم آنها مشخص است تشکیل شده از یک پارچه پی وی سی می باشد که پس از گرما دیدن به صورت کشی در آمده و بدین صورت آن را بر روی سقف و یا دیوار ها نصب می کنند.

پوشش هایی که با استفاده از این محصولات برای محل ها به وجود می آید در انواع طرح ها وجود دارند و حتی می توانید طرح های سفارشی خود را نیز بر روی پارچه این سقف های کاذب نصب کرده و بدین صورت جلوه تازه ای را برای محل مورد نظر خود به وجود آورید.

ویژگی های سقف کشسان آینه ای یا لاکر

خصوصیات سقف کشسان آینه ای یا لاکر

سقف کشسان آینه ای تولید شده از پارچه های PVC براقی هستند که می توان در آن انعکاس هایی از اطراف را به راحتی مشاهده کنید. این محصولات در رنگ ها و مدل های خاصی تولید می شوند و می توان گفت معمولا از نورپردازی های به خصوصی برای ایجاد جلوه بی نظیر این محصولات استفاده می شود. تمامی مزایا سقف کشسان در سقف لاکر نیز وجود دارد و می توان گفت این محصولات نمونه ای از همین سقف ها هستند با این تفاوت که جنس پارچه آنها براق است.

می توان گفت این محصولات بهترین گزینه برای دکور کردن واحد های مدرن به شمار می رود که زیبایی یک واحد را دو چندان می کنند. همچنین به دلیل براق بودن این محصولات نور و روشنایی محیط را افزایش داده و به صورت کلی می توان گفت این محصولات ترکیبی از خلاقیت و نوآوری به شمار میرود. گستره طرح های موجود برای سقف های لاکر بسیار زیاد می باشد اما معمولا برای اینکه بتوان انعکاس هایی از دکوراسیون را در آن تماشا کرد این محصولات را در مدل های بدون طرح سفارش می دهند و تنها از رنگ های ساده برای تولید آنها استفاده می کنند.

خدمات نصب و اجرا سقف کشسان لاکر

اجرا سقف کشسان لاکر

نصب و اجرای سقف کشسان لاکر کاملا مشابه با سقف کشسان می باشد و هیچ تفاوتی میان آنها نیست. در اولین مرحله برای نصب ابتدا پروفیل هایی را بر روی دیوار و یا سقف نصب می کنند و پس از آن پارچه سقف کشسان را با استفاده از یک هیتر گرم کرده و از یک طرف شروع به نصب آن می کنند.

پس از مدتی قسمت مقابل آن را نصب می کنند و در به همین شکل دو طرف دیگر نیز اجرا می شود. در تمام مراحل اجرا هیتر را در فاصله حدود یک متری پارچه پی وی سی قرار می دهند تا سقف به خوبی باز شوند و به راحتی بتوان آن را نصب کنند. همانطور که می دانید PVC نوعی پلاستیک پرکاربرد در انواع مصالح ساختمانی می باشد که امروزه از آن در ساختمان سازی به مقدار زیادی استفاده می شود.

مزایا سقف کشسان آینه ای

مزایا سقف کشسان آینه ای 

سقف کشسان آینه ای علاوه بر داشتن مزایای سقف های کشسان، دارای ویژگی های دیگری نیز می باشد که باعث شده تا بسیاری از طراحان داخلی و معماران را به سمت آنها بکشاند. در ادامه به بررسی برخی از مزیت های این محصولات می پردازیم.

بزرگتر دیده شدن محیط : این نوع از سقف ها به دلیل انعکاسی که از محل ایجاد می کنند باعث بلندتر دیده شدن سقف و به طبع بزرگتر دیده شدن محل می شوند.

ضد آب و رطوبت : به دلیل استفاده از پارچه پی وی سی در این نوع از سقف های کاذب به مقدار زیادی در برابر مایعات و رطوبت مقاوم می باشند که باعث شده تا بتوان آنها را در بسیاری از محل ها نصب کرد.

مصرف کمتر انرژی : انعکاسی که در این محصولات صورت می گیرد باعث شده تا روشنایی محیط چندین برابر شود و نیاز به چراغ های زیادی برای روشنایی نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.