سقف کشسان آینه ای یا لاکر

5/5 - (4 امتیاز)

سقف کشسان آینه ای یا لاکر از مدرن ترین متریال های به کار رفته در ساختمان ها می باشد. سقف کاذب لاکر را می توان برای دکور کردن انواع واحد های اداری، تجاری و یا مسکونی استفاده کرد. سقف های کشسان همانطور که از اسم آنها مشخص است تشکیل شده از یک پارچه پی وی سی می باشد، که پس از گرما دیدن به صورت کشی در آمده و بدین صورت آن را بر روی سقف و یا دیوار ها نصب می کنند.

پوشش هایی که با استفاده از این محصولات برای محل ها به وجود می آید در انواع طرح ها وجود دارند. و حتی می توانید طرح های سفارشی خود را نیز بر روی پارچه این سقف های کاذب نصب کرده و بدین صورت جلوه تازه ای را برای محل مورد نظر خود به وجود آورید.

خصوصیات سقف کشسان آینه ای یا لاکر

ویژگی های سقف کشسان آینه ای یا لاکر

این نوع سقف از PVC براقی هستند که می توان در آن انعکاس هایی از اطراف را به راحتی مشاهده کنید و در رنگ ها و مدل های خاصی تولید می شوند. و معمولا از نورپردازی های به خصوصی برای ایجاد جلوه بی نظیر این محصولات استفاده می شود. تمامی مزایا سقف کشسان در سقف لاکر نیز وجود دارد و می توان گفت این محصولات نمونه ای از همین سقف ها هستند با این تفاوت که جنس پارچه آنها براق است.

سقف آیینه ای یا لاکر انتخاب مناسبی برای دکوراسیون سبک مدرن است.

همچنین به دلیل براق بودن این محصولات نور و روشنایی محیط را افزایش داده که مهم ترین مزیت آن است. گستره طرح های موجود برای سقف های لاکر بسیار بالا است.

برای اینکه بتوان انعکاس هایی از دکوراسیون را در آن تماشا کرد این محصولات را در مدل های بدون طرح  و کاملا ساده سفارش می دهند و تنها از رنگ های ساده برای تولید آنها استفاده می کنند.

اجرا سقف کشسان لاکر

خدمات نصب و اجرا سقف کشسان لاکر در تهران

نصب و اجرای سقف کشسان لاکر کاملا مشابه با سقف کشسان می باشد و هیچ تفاوتی میان آنها نیست. در اولین مرحله برای نصب ابتدا پروفیل هایی را بر روی دیوار و یا سقف نصب می کنند. پس از آن پارچه سقف کشسان را با استفاده از یک هیتر گرم کرده و از یک طرف شروع به نصب آن می کنند.

پس از مدتی قسمت مقابل آن را نصب می کنند و در به همین شکل دو طرف دیگر نیز اجرا می شود. در تمام مراحل اجرا هیتر را در فاصله حدود یک متری پارچه پی وی سی قرار می دهند تا سقف به خوبی باز شوند و به راحتی بتوان آن را نصب کنند.

مزایا سقف لاکر یا آینه ای

مزایا سقف کشسان آینه ای 

بزرگتر دیده شدن محیط :

این نوع از سقف ها به دلیل انعکاسی که از محل ایجاد می کنند باعث بلندتر دیده شدن سقف و به طبع بزرگتر دیده شدن محل می شوند.

ضد آب و رطوبت :

به دلیل استفاده از پارچه پی وی سی در این نوع از سقف های کاذب به مقدار زیادی در برابر مایعات و رطوبت مقاوم می باشند. که باعث شده تا بتوان آنها را در بسیاری از محل ها نصب کرد.

مصرف کمتر انرژی :

انعکاسی که در این محصولات صورت می گیرد باعث شده تا روشنایی محیط چندین برابر شود و نیاز به چراغ های زیادی برای روشنایی نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *